19 medali dla adeptów Tomaszowskiej Akademii Taekwon-do

19 medali dla adeptów Tomaszowskiej Akademii Taekwon-do. Zawodnicy wzięli udział w Międzynarodowy Turniej Taekwon-do LATVIANCUP 2019, który odbył się w łotewskim Salaspils koło Rygi. W sportowych zmaganiach uczestniczyło ponad 600 zawodników z 26 klubów reprezentujących 9 państw. Adepci Tomaszowskiej Akademii Taekwon-do rywalizowali głównie w konkurencjach układów i walki sportowej w swoich kategoriach wagowych i wiekowych. Najmłodszą zawodniczką była Anita Szuptarska, która wywalczyła brąz w układach stopni uczniowskich i srebro w walkach. Ponadto w układach uczniowskich tomaszowianki stawały cały czas na podium. I miejsce wywalczyła Julia Majda, II miejsce Zuzanna Mieszczankowska, III miejsce Maja Walasik i Małgorzata Pytel. Klubowy rodzynek, bo jako jedyny przedstawiciel płci męskiej z Tomaszowa, Jurand Kryszewski zdobył brąz w układach w swojej kategorii. Do tego na koniec Trenerka Marta Mysur dorzuciła złoto w układach mistrzowskich, oraz złoto w konkurencji walki aranżowanej razem z koleżanką Martyną Pietrzeniec. Konkurencje techniczne dały nam w sumie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Listę zwycięzców znajdziecie na naszej stronie internetowej.