Dyskusje, pokazy mody i występ Marcina Sójki

Wydarzenia towarzyszące Gali z okazji Dnia Kobiet rozpoczną się już 1 marca. Tego dnia w Centrum Aktywności Wołomin odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej pt. A w piersi mej młodej... Siła, Odwaga i Piękno. To projekt stowarzyszenia "Młode z rakiem" - autorstwa Patrycji Lisieckiej, o tej inicjatywie rozmawialiśmy z uczestniczką Justyną Tomczuk, która opowie swoją historie - rozmowa o wydarzeniu.

W Dzień Kobiet 8 marca, CAW zaprasza na koncert "Nie lekceważcie marzeń", który rozpocznie się o godzinie 19. Swoje piosenki zaprezentuje Teatr Piosenek Ryszarda Matusiewicza. Na scenie zobaczymy m.in Barbarę Dąbrowską czy Joannę Makarczyk.

W sobotę 9 marca odbędą się dwa werisaże Moniki Kupiec - Piękne i Aktywne - godzina 17 w Centrum Aktywności Wołomin oraz o godzinie 19 wystawa malarska Ewy Jarmoszyńskiej.

10 Marca w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbędzie się Gala z okazji DNIA KOBIET. Impreza rozpocznie się o godzinie 16. Na uczestniczki czeka panel dyskusyjny, pokaz mody, finałowy pokaz metamorfoz międzypokoleniowych i oczywiście koncert Marcina Sójki. Na scenie pojawi się także nasza lokalna gwiazda - Natalia NAYA Kaczorowska.

Naszymi gościniami były Marta Rajchert dyrektorka Miejskiego Domu Kultury w Wołominie oraz Ewelina Cieśla kierowniczka filii MDK - Starej Elektrowni czyli Centrum Aktywności Wołomin.


Rozmowę przeprowadziła Paulina Kubuj