Już 25 maja pierwsza edycja Flax Festival!

Już 25 maja w Centrum Kultury w Żyrardowie odbędzie się pierwsza edycja Flax Festival! Trzy gatunki, trzy duety, trzy odsłony, różne style, jeden dzień! To gratka dla miłośników alternatywnie niebanalnych tekstów i dźwięków. Na scenie CK zobaczycie: St. Elmo/Fasola, Wczasy oraz Bluszcz. Startujemy o 20:00. Wpadajcie do Żyrardowa!

ST. ELMO/FASOLA Polski duet wykonujący muzykę z pogranicza soul/R&B. Grupa powstała w 2019 roku. W skład zespołu wchodzą Mateusz Jechna i Magda Grochowska. Debiutancki album duetu ukaże się wkrótce.

WCZASY Wczasy powracają z nowym materiałem, który będzie można usłyszeć na żywo podczas nadchodzących koncertów. Duet znany z takich przebojów jak "Dzisiaj jeszcze tańczę" i "Jesteś najlepszy". Zespół zagrał już ponad 200 koncertów w kraju i za granicą, zdobywając uznanie zarówno słuchaczy, jak i krytyków.

BLUSZCZ Wrocławski duet elektroniczno-gitarowy tworzony przez braci Jarka i Romka Zagrodnych. Zespół czerpie z brzmień polskiej fali syntezatorowej lat 80. Zadebiutowali albumem "Junior" w 2017 roku, a ich najnowszy krążek to "Nowy Pop".

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!