Już niedługo startuje loteria „Rozlicz PIT w Kielcach!”

Od dziś startuje loteria podatkowa „Rozlicz PIT w Kielcach!” , której pula nagród to 30 tysięcy złotych. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosowana zostanie nagroda główna - 10 000 zł oraz 5 bonów o wartości 2 000 zł dla nowych podatników i 5 bonów tej samej wartości dla obecnych podatników. W ten sposób władze Kielc chcą zachęcić do rozliczania podatku dochodowego PIT w Kielcach. O jej zasadach i nagrodach opowiada rzecznik ratusza, Marcin Januchta.

- To jest loteria, w której udział mogą wziąć mieszkańcy Kielc, którzy złożą deklarację podatkową za 2023 rok w jednym z urzędów skarbowych w Kielcach. Pula nagród podobnie jak w ubiegłym roku osiągnie razem 30 tysięcy złotych a główna nagroda to 10 tysięcy złotych- informował rzecznik Ratusza.

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W LOTERII?

1. Złożyć deklarację PIT za rok 2023 w jednym z Urzędów Skarbowych w Kielcach, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT.

2. Wskazać KIELCE jako miejsce zamieszkania i zachować kopię złożonej deklaracji PIT.

3. Od 29 marca 2024 r. do 10 maja 2024 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej loteria.kielce.eu lub wrzucić wydrukowany i wypełniony formularz do urny promocyjnej w Punkcie Obsługi Loterii.

Opr. WM.