Kolejne sukcesy tomaszowskich kręglarzy

Kolejne sukcesy tomaszowskich kręglarzy. Dwoma medalami zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w konkurencji sprint i tandem mieszany, które odbyły się w Tarnowie Podgórnym. KS Pilica reprezentowany był przez 4 juniorów Julię Sidło, Angelikę Wojtaszek, Mateusza Goździka i Szymona Kosza. Zawody w obu konkurencjach rozgrywane są na zasadzie pojedynków systemem pucharowym. W pierwszym dniu rozgrywane były mistrzostwa tandemów. Tandem Wojtaszek-Kosz wywalczył brązowy medal, a Sidło-Goździk odpadli w ćwierćfinale i zajęli ostatecznie 6 miejsce. W drugim dniu zawodów rozgrywany był sprint. Mateusz Goździk wywalczył srebrny medal. Szymon Kosz zajął 14, Julia Sidło 15 a Andżelika Wojtaszek 16 miejsce.