Kolejny sezon morsowań za nami

Kolejny sezon morsowań za nami. Zakończył go event na Przystani. Ponad 200 osób uczestniczyło we wspólnej kąpieli, konkursach, grach i zabawach. Zorganizowane zostały również II Otwarte Mistrzostwa Morsów w pływaniu ekstremalnym rzeką Pilicą na dystansie 200 i 400 metrów, w których wzięło udział 34 zawodników. W rywalizacji na krótszym dystansie wygrał Włodzimierz Wąsowicz z Opoczyńskiego Klubu Morsów, a na długim Maciej Mazerant z Łodzi. Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz nagrodami. Dużą grupę zawodników zgromadził również turniej kręglarski Morsów. Wygrał go Jakub Głogowski, na drugiej pozycji uplasowała się Grażyna Dąbrowska, a na trzeciej Marzena Wójcik. Na zakończenie na uczestników czekało ognisko z kiełbaskami, żurek i kociołek Prezesa.