Rekordowa frekwencja na ogólnopolskiej konferencji w ŚCO
Ponad 240 uczestników stacjonarnie i ponad 60 online bierze udział w rozpoczętej właśnie IX edycji ogólnopolskiej konferencji pod hasłem: „Ewidencja świadczeń zdrowotnych podstawą bezpieczeństwa prawno-finansowego placówki medycznej”. To najwyższa frekwencja w historii wydarzenia. W debatach biorą także udział eksperci z zakresu organizacji ochrony zdrowia, zarządzania, ekonomiki, prawa medycznego i zdrowia publicznego.
Celem konferencji jest wymiana doświadczeń między przedstawicielami kluczowych instytucji systemu ochrony zdrowia: Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia (centrala i oddziały wojewódzkie), a także świadczeniodawcami – szpitalami klinicznymi, wojewódzkimi, powiatowymi i onkologicznymi. W debatach biorą także udział eksperci z zakresu organizacji ochrony zdrowia, zarządzania, ekonomiki, prawa medycznego i zdrowia publicznego.
Patronat nad wydarzeniem objęło Radio FAMA.
/Fot. Świętokrzyskie Centrum Onkologii
