Aktualności

​Rodzinne spotkania planszówkowe, warsztaty i spotkania dla wszystkich w Fundacji MAMY WOŁOMIN

Fundacja Mamy Wołomin cieszy się wsparciem Gminy Wołomin, które pozwoliło na organizację m.in bezpłatnych spotkań planszówkowych dla rodzin. Dofinansowanie to umożliwia też organizacje różnorodnych warsztatów i projektów, przynosząc radość mieszkańcom.

Kiedy i Jakie Zajęcia Organizuje fundacja?

Fundacja przygotowała specjalne zajęcia, dostosowane do wieku i potrzeb uczestników. Harmonogram spotkań jest różnorodny. Spotkania dla rodzin prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają bezpieczne i pełne radości środowisko dla uczestników. To doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i nawiązania nowych znajomości.

Projekty i Warsztaty Fundacji

Dofinansowanie od Gminy Wołomin wspiera różnorodne projekty, w tym spotkania planszówkowe, warsztaty umiejętności rodzicielskich, zajęcia kulinarne i wiele innych. Fundacja regularnie uczestniczy w projektach gminnych, angażując się w rozwijanie społeczności lokalnej. Fundacja, od 10 lat organizuje zajęcia dla rodziców i dzieci z Zielonki. Stworzono Klub Mamy i Taty w Zielonce.

Jak Się Zapisywać?

Można skorzystać z formularza dostępnego na stronie lub skontaktować się za pośrednictwem Facebooka fundacji MAMY WOŁOMIN. Tam pojawia się także harmonogram zajęć.

Nadchodzące wydarzenie: warsztaty rozwijania umiejętności rodzicielskich wtorek - o 18:30, dzięki dofinansowaniu przez gminę Wołomin, kosztują jedynie 45 zł za cykl / 15 zł za spotkanie.

Fundacja Mamy Wołomin serdecznie zaprasza do udziału w naszych bezpłatnych spotkaniach planszówkowych oraz innych fascynujących wydarzeniach. To świetna okazja do integracji, nauki i wspólnej zabawy dla całych rodzin! Z Magdą Filaber z Fundacji Mamy Wołomin rozmawiała Paulina Kubuj.

Realizacja działań profilaktyki uniwersalnej do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców/wychowawców z zakresu problematyki uzależnień i wspierania kompetencji psychospołecznych oraz wychowawczych to projekt Fundacji Mamy Wołomin dofinansowany ze środków Gminy Wołomin