Siatkarskie obchody 100 lecia Wołomińskiego Klubu Huragan: Tradycja i Pasja

W roku 2023 Wołomiński Klub Sportowy Huragan, obchodzi swoje stulecie istnienia z rozmachem. Wydarzenie organizowane przez UKS 5 i KS Huragan Wołomin odbędzie się 26 listopada. Uczestnicy mogą spodziewać się pełnego dnia emocji, gier, zabaw, wspomnień i sportowej rywalizacji.

Program jubileuszu, który potrwa od godziny 12:00 do 20:00, został starannie przygotowany, aby zadowolić zarówno najmłodszych, jak i najstarszych miłośników siatkówki. W pierwszej części wydarzenia przewidziane są gry i zabawy dla dzieci, które połączą radość z aktywnością fizyczną. To doskonała okazja, aby przekazać młodym adeptom siatkówki pasję do tego pięknego sportu.

W godzinach 15:00-16:00 planowany jest wyjątkowy mecz międzypokoleniowy, który połączy obecnych członków klubu z jego legendarnymi postaciami sprzed lat. To nie tylko sportowa rywalizacja, ale również okazja do wspomnień i dzielenia się doświadczeniem między pokoleniami. W ramach obchodów zostanie również zorganizowana ekspozycja pamiątek w izbie muzealnej, prezentującej historię Klubu Huragan na przestrzeni 100 lat. To prawdziwa podróż w czasie dla wszystkich, którzy chcą poznać, jak zmieniała się siatkówka i jak ewoluował sam klub.

Nagrody i wyróżnienia są nieodłącznym elementem tego jubileuszu. Wręczenie medali honorowych to wyraz uznania dla tych, którzy przyczynili się do rozwoju klubu i siatkówki w regionie. To także okazja do podziękowań i wspomnień.

Głównym punktem jubileuszu będzie mecz ligowy (II liga mazowiecka) drużyny seniorów Klubu Huragan. Będziemy gościć drużynę MOS WOLA.

Obchody 100-lecia Wołomińskiego Klubu Huragan to nie tylko święto dla miłośników siatkówki, ale także okazja do uczczenia dziedzictwa, tradycji i ludzi, którzy przez lata poświęcali swoją energię i serce dla rozwoju tego wspaniałego klubu. Niech ta setna rocznica będzie czasem radości, wzruszeń i niezapomnianych chwil dla wszystkich związanych z Klubem Huragan. O obchodach rozmawialiśmy z naszymi gośćmi Bronisławą Kułak prezeską UKS 5 oraz Mirosławem Stojczykiem prezesem KS Huragan Wołomin.


Paulina Kubuj