Sportowy początek roku w Wołominie
Dziś gościem w naszym studio była burmistrzyni Wołomina Elżbieta Radwan. Porozmawialiśmy o pierwszych zrealizowanych inwestycjach w 2025 roku w Wołominie, o koncercie inaugurującym nowy rok oraz o zbliżającym się Walentynkowym wystąpieniu Roberta Rozmusa w Miejskim Domu Kultury.
"No i otworzyliśmy siłownię. Bardzo dziękuję tutaj Adamowi Beredzie, który był autorem wniosku do budżetu gminy Wołomin, tego wniosku społecznego na taką specjalistyczną siłownię, gdzie mamy profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, przestrzeń dostosowaną do do siłowych i motorycznych ćwiczeń. Właśnie jak oglądałam tę siłownię, to byłam pod wrażeniem ilości sprzętu który został zgromadzony, ale też z tego co mówili trenerzy jakości tego sprzętu." - Elżbieta Radwan, burmistrzyni Wołomina.
W wołomińskim OSiR odebrana została również nowa szatnia, która powstała dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Mazowieckiego, w ramach programu „Mazowsze dla Sportu 2024”.
Nie pominęliśmy też wydarzeń kulturalnych. To najbliższe już dziś w Miejskim Domu Kultury w Wołominie. O godzinie 19 rozpocznie się koncert noworoczny zespołu Heart Made. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
A już 15 lutego Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert walentynkowy, połączony z okrągłą, trzydziestą rocznicą działania MDK.
Zapraszamy do odsłuchania rozmowy, którą poprowadził Jakub Przywoźny.