Tomaszowianin na podium Olimpiady Masters

Sukces tomaszowianina w olimpiadzie kajakarskiej. Na przełomie lipca i sierpnia we włoskim Turynie odbyła się Olimpiada Masters.Tomaszów w kajakarstwie reprezentował pan Czesław Pietrzyk, uczestnik zajęć kajakowych PCAS-u. Tomaszowianin startując wraz z kolegami z reprezentacji, w kategorii 65+, w czwórce kajakowej zdobyli złoty medal na 200 m. Na 1000 m. osada przypłynęła na 6 pozycji, tracąc do zwycięzców zaledwie ułamki sekund. Niewiele do medali brakowało też w kajakowych dwójkach. Pan Czesław płynąc z kolegą z Sieradza zarówno na 200m, jak i na 1000m, finiszowali na 4 pozycji. Indywidualnie zawodnik z Tomaszowa na 200m był 5, a na 15km zajął 4 miejsce. Panu Czesławowi gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy. Na co dzień zajęcia sekcji kajakowej odbywają się na przystani PCAS-u przy ul. PCK, gdzie uczestnicy zajęć przygotowują się do najważniejszych zawodów sezonu we wszystkich kategoriach wiekowych.