W dwóch turniejach rywalizowali tomaszowscy kręglarze

W dwóch turniejach rywalizowali tomaszowscy kręglarze. Pierwszy to VIII Puchar Rzemiosła Wronek. Była to 2 edycja Grand Prix Polski Seniorów w obecnym sezonie. Startowali w nim 4 zawodnicy Pilicy Julia Sidło, Konrad Mocarski, Mateusz Goździk
i Szymon Kosz. Zwycięstwo w zawodach wywalczył Konrad Mocarski, pokonując 15 rywali. Dobry start zaliczyła również Julia Sidło, która zajęła 6 pozycję. Zawodnicy rywalizowali także w Gostyniu, gdzie odbył się międzynarodowy turniej kręglarski, pod nazwą XVIII Memoriał Józefa Zybera i Jarosława Sobierajskiego. Był to drugi w tym sezonie turniej z cyklu Młodzieżowego Grand Prix. Wystąpiło w nim 14 młodych kręglarek i kręglarzy z tomaszowskiej Pilicy. Po rozgrywkach finałowych Kornelia Kujda wywalczyła srebrny medal, a za nią na 5 miejscu była Ola Skoneczna. Na 7 miejscu uplasowała się Julia Karp, a na 9 Daniela Busiak. Norbert Kolecki zajął 7 lokatę, a Michał Skalski 5 miejsce.