Zapowiedź Festynu Parafialnego "U Alojzego" – 25 maja

Parafia św. Józefa Robotnika w Wołominie zapraszamy na Festyn Parafialny "U Alojzego" który odbędzie się 25 maja

W trakcie festynu odbędzie się prezentacja artystycznych dokonań naszych szkół podstawowych nr 2 i nr 3. Zachęcamy rodziców i dzieci z tych szkół do wsparcia młodych artystów swoją obecnością.

Główną gwiazdą wieczoru będzie ksiądz Jakub Bartczak, znany hiphopowiec z Wrocławia, którego teksty rozwijają i wzmacniają wiarę. Jego klipy muzyczne osiągają ogromne wyniki wyświetleń na YouTube, a niektóre z piosenek są niezwykle popularne.

Nie zabraknie również pokazu iluzjonisty Bartka Madeja z Warszawy, który zachwyci nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Bartek Madej to wyjątkowy artysta, który oprócz iluzji jest również znanym wokalistą. Dwa lata temu doszedł do finału "The Voice of Poland" w drużynie Marka Piekarczyka. Podczas festynu usłyszymy także jego najnowsze utwory.

Wołomiński artysta Wojtek Rakoczy, który 10 lat temu doszedł do półfinału "Must Be The Music", uczci ten jubileusz specjalnym programem. Na scenie towarzyszyć mu będzie przyjaciel Bernard "Dźwiedź". Wspólnie zadbają o doskonałą atmosferę.

Na festynie wystąpi także Nali Roka z Kobyłki, która ma na koncie już dwie wydane płyty. Fragmenty swojej twórczości zaprezentuje właśnie "U Alojzego".

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z organizatorami Księdzem Michałem Misiem i Maciejem Łosiem, którzy opowiadają o przygotowaniach i atrakcjach festynu.