Publicystyka

Halo Tu Radzymin! - ​ Podróż przez smaki: Paweł Płaczek gościem cyklu "Zaczytany Radzymin"

W naszym studiu radiowym odbyło się spotkanie z przedstawicielami inicjatywy Zaczytany Radzymin, którzy oficjalnie zaprosili do udziału w zbliżającym się wydarzeniu z Pawłem Płaczkiem. Wydarzenie to zaplanowane jest na 25 listopada, o godzinie 17.00, w Domku Ogrodnika w Radzyminie. Będzie to kolejna edycja Zaczytanego Radzymina, w której weźmie udział Paweł Płaczek – dziennikarz, bloger kulinarny oraz autor popularnych książek kulinarnych.

Paweł Płaczek jest znany z autorskich przepisów, które zachwycają smakiem i oryginalnością. Jego książki, takie jak „Warszawa da się zjeść”, „Domowa piekarnia”, czy „Menu kryzysowe” są prawdziwym skarbem dla każdego miłośnika kulinariów. To wyjątkowa okazja, by spotkać się z nim osobiście, porozmawiać o jego twórczości, a także posłuchać fascynujących opowieści związanych z podróżami i gotowaniem.

Agnieszka Oniszk-Stachyra, pomysłodawczyni i prowadząca inicjatywy Zaczytany Radzymin, oraz Edyta Pulczyńska, opiekunka Domku Ogrodnika, podzieliły się szczegółami na temat nadchodzącego spotkania.