10. kolejka WLSP

Wołomińska Liga Szóstek Piłkarskich jest już na ostatniej prostej! Zespoły mają do rozegrania tylko po jednym meczu, chociaż nie wszystkie. Część drużyn już zakończyła sezon, a inni muszą jeszcze rozegrać zaległe spotkanie, które również będzie miało ważny wpływ na końcowe losy piątej edycji. A kto w tym momencie jest najbliżej mistrzostwa? Na pierwszym miejscu w tabeli jest Al-Mar, który w niedzielę wygrał aż 8:0 z Auto-Szybami. Podopieczni Marcina Rychty tylko w pierwszej połowie mieli problem z przeciwnikiem, a w drugiej nie pozostawili złudzeń kto jest lepszy. Drugi w ligowej hierarchii jest FC Torstar, który także nie miał problemów w swoim ostatnim meczu - wynik 10:3 z Drink Teamem mówi sam za siebie. W starciu dwóch innych kandydatów do pierwszego miejsca Pub Offside zremisował z Anbudem 5:5, mimo że przegrywał już 1:5. W poważnych tarapatach była też Szóstka. Zespół z Duczek przegrywał jeszcze w 46 minucie ze Stankanem 1:2, a mimo to wygrał 3:2! Emocje będą więc towarzyszyć lidze WLSP do samego końca. Wszystkich fanów futbolu oraz samych rozgrywek, zapraszamy w najbliższą niedzielę na ostatnią kolejkę. Warto przekonać się osobiście, kto będzie mistrzem V edycji Wołomińskiej Ligi Szóstek Piłkarskich!