2. kolejka Wołomińskiej Ligi Szóstek Piłkarskich

Tuż przed Świętami, dokładnie w Wielką Sobotę mecze drugiej kolejki rozegrała Wołomińska Liga Szóstek Piłkarskich. Dla niektórych była to pewnie ucieczka przed domowymi obowiązkami, ale dla większości przede wszystkim walka o ligowe punkty. Kto triumfował tym razem?

Po raz drugi w sezonie swoje spotkania wygrały takie zespoły jak Sami Swoi, Anbud Team, Stankan, Pub Offside i Szóstka. Najtrudniejsze zadanie mieli ci ostatni - jeszcze na dziesięć minut przed końcem meczu z Al-Marem wynik był remisowy i to Al-Mar miał więc okazji do zdobycia decydującej bramki. Ta sztuka się jednak nie udała i ostatecznie Szósta triumfowała w stosunku 5 do 2. Ciężki bój stoczył również Anbud, któremu wysoko poprzeczkę zawiesiła Multi-Medica. Z kolei pierwsze trzy punkty w sezonie zanotował Ruben-Bramy. Gracze Dariusza Banaszka przegrywali z Foto Elką już 0:2, lecz pod koniec pierwszej połowy przejęli inicjatywę i to oni mogli na końcu spotkania odbierać gratulacje.

A kolejna seria gier już w najbliższą niedzielę. Dojdzie w niej do bezpośrednich starć niepokonanych jak dotąd drużyn - Sami Swoi podejmą Anbud a Pub Offside Stankan. Tym samym ktoś z tej czwórki będzie musiał zaznać gorzkiego smaku porażki. Kto? By przekonać się o tym na żywo, zapraszamy na obiekt przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1.