Sport

6. kolejka WLSP

Ponad połowa sezonu Wołomińskiej Ligi Szóstek Piłkarskich za nami! W niedzielę drużyny rozegrały swoje szóste spotkania w tej edycji i po raz kolejny zmienił się lider.

Na pierwszym miejscu nie ma już Torstaru, który przegrał 2:5 z Pubem Offside, co skrzętnie wykorzystał Anbud, pokonując 11:2 Auto-Szyby i meldując się w wygodnym fotelu lidera. Tuż za Anbudem jest natomiast Szóstka, która wygrała swój mecz 5:3 z Drink Teamem i pierwsze miejsce przegrywa jedynie gorszą różnicą bramek.

W kwestii mistrzostwa także kilka innych ekip nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. O złotych medalach marzą też w Al-Marze oraz Stankanie i te dwa zespoły także kończyły swoje niedzielne potyczki w glorii zwycięzców. Z kolei walki o podium nie odpuszcza Multi-Medica. Podopieczni Krzyśka Rozbickiego właśnie wygrali drugi mecz z rzędu a tym razem ich wyższość musieli uznać gracze United Team.

Zawodnikom i kibicom przyjdzie teraz odliczać dni do następnej kolejki. A w niej najciekawiej zapowiadającym się starciem będzie rywalizacja Al-Maru z Anbudem. Już dziś na ten mecz serdecznie zapraszamy!

Wysłuchajcie pełnej relacji z piłkarskich zmagań: