Futboliga - 11. kolejka

Chociaż nie wszystkie spotkania ostatniej kolejki zielonkowskiej Futboligi zostały rozegrane, to znamy już odpowiedź na najważniejsze pytanie - kto będzie liderem po rundzie jesiennej. W meczu na szczycie Prestiż Warszawa okazał się lepszy od Dar Maru i wygrywając 3:2 wyprzedził w tabeli zespół z Kobyłki. Taki scenariusz był oczywiście brany pod uwagę, aczkolwiek wcale nie musiało się tak skończyć. Dar Mar prowadził w tym meczu dwukrotnie - 1:0 i 2:1, ale w drugiej połowie stracił dwa gole z rzutów wolnych i ostatecznie musiał pogodzić się z porażką. Tuż za liderującym duetem znajduje się z kolei Andromeda, a później - z kilkoma punktami straty - są Tiger Wołomin i FC United. Te drużyny mogą mieć jeszcze nadzieję, że na wiosnę odrobią straty i powalczą o podium. Natomiast na samym dolej ligowej hierarchii są obecnie WWL i Greentown. Przedstawiciele tych drużyn pewnie się cieszą, że połowa sezonu za nimi i w przerwie między rundami trzeba się zastanowić co zrobić, by było lepiej. Może uda się dokonać jakiś spektakularnych transferów? W tym momencie to tylko spekulacje, bo przecież kolejne mecze dopiero w marcu przyszłego roku i do tego czasu wiele może się jeszcze zmienić. Wszystkim uczestnikom Futboligi życzymy jednak, by w komplecie zameldowali się na drugą część sezonu. Zwłaszcza, że organizatorzy przygotowali sporo nowości. Radio FAMA jak zwykle będzie o wszystkim na bieżąco informować. Zapraszamy do wysłuchania relacji: