Sport

Futboliga - 4. kolejka

W zielonkowskiej Futbolidze, która w niedzielę rozegrała czwartą kolejkę zmagań, nie zaszły wielkie zmiany w porównaniu do stanu sprzed tygodnia. Na czele wciąż są te same dwa zespoły, czyli Prestiż Warszawa i Dar-Mar Kobyłka. Oba odniosły przekonujące zwycięstwa nad swoimi ostatnimi przeciwnikami i z dużą niecierpliwością oczekujemy ich bezpośredniego starcia.

Za plecami tej dwójki jest bardzo gęsto. Podobny dorobek punktowy mają cztery zespoły, które tylko czekają na potknięcie drużyn z miejsc 1-2. Na czele peletonu jest Tiger, który wygrał 4:2 ze Spartą Wołomin. Tuż za nim, z ośmioma punktami, znajduje się FC United. Gracze Maćka Grabowskiego mieli ciężką przeprawę z Greentown Zielonka, ale ostatecznie wygrali 2:0.

Na piąte miejsce w tabeli awansował z kolei In Plus Marki po wyraźnym zwycięstwie 6:0 z Sokołami, z kolei górną połówkę tabeli zamyka Andromeda. Natomiast w dole tabeli warto odnotować pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach FC Haszu. Drużyna Piotrka Dudzińskiego pokonała 5:1 WWL i tym samym opuściła ostatnie miejsce. Czy to początek marszu w górę ligowej hierachii? Będziemy tak mogli powiedzieć, jeśli w niedzielę Hasz pokona Andromedę.

Wysłuchajcie pełnej relacji ze zmagań piłkarskich: