Sport

Futboliga - 6. kolejka

Półmetek rundy jesiennej Futboligi za nami. 6 meczów to spory wysiłek, a przecież zawodnicy niemal do połowy listopada rozegrają jeszcze pięć spotkań. Rywalizacja jest coraz bardziej zacięta, chociaż  czołówka tabeli pozostaje niezmienna od kilku tygodni.

Na czele zmagań nieprzerwanie jest Dar Mar. Drużyna z Kobyłki w niedzielę pokonała 5:1 Greentown, a największa w tym zasługa duetu braci Roguskich - Bartka i Rafała. Po porażce z In Plusem podniósł się również Prestiż. Faworyt całych zmagań stoczył zażarty, ale zwycięski bój 2:1 z FC United. Swoje mecze wygrały też inne zespoły będące w górnej połówce tabeli - Andromeda i Tiger.

Sensacyjnie skończył się natomiast mecz In Plusu z WWL. Nikt nie zastanawiał się, czy drużyna z Marek wygra, ale ile goli zaaplikuje beniaminkowi z Wołomina. Tymczasem skończyło się na remisie 1:1, który dał historyczny punkt w Futbolidze drużynie Tomasza Dziury.

A w niedzielę kolejne spotkania. Najciekawiej zapowiada się potyczka Dar Maru z FC United, ale na pozostałe pojedynki również warto wybrać się na Stadion Miejski w Zielonce.

 

Wysłuchajcie pełnej relacji: