Sport

Inauguracyjna kolejka Nocnej Ligi Halowej

Zakończyły się spotkania inauguracyjnej kolejki Nocnej Ligi Halowej. Naprawdę długo by opowiadać, co się w nich wydarzyło, zwłaszcza że drużyn jest aż 40, a meczów 20. Wśród zespołów uczestniczących jest też sporo nowych ekip - wśród nich Coco Jambo Tłuszcz. Podopieczni Michała Chacińskiego swoje zmagania rozpoczęli od starcia z zielonkowskimi Sokołami i pewnie dość niespodziewanie dla wielu obserwatorów NLH zdołali pokonać miejscowych w stosunku 4:2. Debiut wypadł więc okazale, dlatego skorzystaliśmy z okazji i zapytaliśmy o pomeczowe wrażenia kapitana Coco Jambo Michała Chacińskiego. Jak on widział tę potyczkę? Czy triumf był zasłużony? Oto co miał do powiedzenia.

I jeszcze w pigułce przedstawimy najciekawsze rozstrzygnięcia z innych poziomów rozgrywkowych - w pierwszej lidze Offside pokonał 5:3 Bad Boys Ostrówek, w drugiej remisem zakończyło się starcie Ormedu z Łabędziami, natomiast w trzeciej lidze bardzo żywy mecz rozegrali między sobą przedstawiciele Adrenaliny i N-Budu, zakończony ostatecznie podziałem punktów. Wyniki wszystkich pozostałych spotkań można znaleźć na stronie www.nocnaligahalowa.pl.

W tym roku zostanie rozegrana jeszcze jedna kolejka, która odbędzie się między poniedziałkiem a czwartkiem. Wszystkich zainteresowanych poziomem rozgrywek zapraszamy na halę sportową w Zielonce.