Kolejny mecz Żyrardowianka zagra u siebie

Za nami 25. kolejka rozgrywek piłkarskich V ligi mazowieckiej. W minioną sobotę Żyrardowianka na własnym boisku pokonała drużynę z Mińska Mazowieckiego 3:0, dopisując kolejne 3 punkty do ligowej tabeli. Pierwsza połowa meczu nie przyniosła większych emocji, kończąc się bezbramkowo. Warto jednak wspomnieć o aż 47 autach oraz dwóch żółtych kartkach, które zdominowały tę część gry.

Kibice przy Piastowskiej, w tym silna grupa czterdziestu fanów z Mińska, mocno dopingowali swoje drużyny. Druga połowa przyniosła upragnione bramki dla gospodarzy. W 71. minucie, wprowadzony po przerwie Kuzmin zdobył gola. W dwóch ostatnich minutach spotkania Owczarek wpisał się na listę strzelców, potwierdzając swoją dobrą formę i strzelając dwa gole.

Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Żyrardowianki, choć nie obyło się bez nerwowych momentów w końcówce oraz licznych błędów sędziowskich. Mimo to, gospodarze dominowali i zdołali przypieczętować swoją wyższość nad drużyną z Mińska Mazowieckiego.

Przed nami 26. kolejka rozgrywek piłkarskich V ligi mazowieckiej. W najbliższą sobotę, 25 maja, o godz. 12:00, na własnym boisku Żyrardowianka podejmie drużynę Escola Varsovia. Na wydarzenie zaprasza piłkarz Żyrardowianki, Filip Szymański.

Do końca sezonu pozostało 5 meczów. Żyrardowianka zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli, a mecz w najbliższą sobotę będzie przedostatnim, który Żyrardowianka rozegra na własnym boisku. Zachęcamy do dopingowania swojej drużyny!