Liga Bobra

Za nami pierwsza kolejka Ligi Bobra. W najciekawszych starciach pierwszej ligi Club Mokra GS Zabrodzie wygrało wynikiem 9:5 z Orłami Klembów. Już w pierwszej połowie Orły przegrywały aż ośmioma punktami. W drugiej połowie odrobili co prawda pięć bramek, ale przeciwnicy podkreślili swoją wyższość kolejnym golem. W innym, wyrównanym spotkaniu Meble Elefante zremisowaly z drużyną FC Klonowe Liście. Po świetnej akcji Maksa Frantisova z 8 minuty, zawodnicy Mebli wyszli na prowadzenie. Do remisu doprowadził Adam Matejak.

W drugiej lidze również nie brakowało emocjonujących starć. Wczoraj w samo południe zagrały przeciwko sobie ekipy Latoszek i Rządza Kraszew. Pierwsza połowa spotkania to dominacja ekipy Latoszek, po której schodzili z wysokim prowadzeniem 5:1. W drugiej połowie Rządza Kraszew pokazała pazur. Zacięta gra pozwoliła im na strzelenie jeszcze dwóch bramek, niestety na drużynę Latoszka było to za mało.
Po ostrym meczu Latoszek wygrał z Rządzą 5:3.

W kolejnym meczu 2 ligi zmierzyły się ze sobą drużyny Wołomin Słoneczna oraz Chłopaki do Wzięcia. Jest to nowa drużyna pochodząca z radzymina.
Cały przebieg spotkania był bardzo wyrównany. Obie drużyny walczyły na całej szerokości boiska. Jednak to Chłopaki do Wzięcia okazali się bardziej skuteczni i po dwóch bramkach Adriana Wojdy oraz po jednej Bartka Gawkowskiego i Irka Zygartowicza pokonali Wołomin Słoneczna 4:2.

Kolejna kolejka Ligi Bobra za dwa tygodnie. W najbliższy weekend przerwa świąteczna.

1 liga najciekawsze mecze:

Orły Klembów - Club Mokra GS Zabrodzie 5:9 (0:8)
Meble Elefante - Klonowe Liście 1:1 (1:1)

pozostałe mecze:

GS Zabrodziaczek - Iskra Jasienica 5:2 (4:1)
All Stars Kati Kominki - AKS Husaria 3:3 (0:1) Znajomi Sędziego - Bad Boys Ostrówek 2:1 (2:0) Media Try Dar Alarm - FC Albatros 4:1 (2:1) TWWD - Balcerak Skład 2:3 (1:1)

2 liga najciekawsze mecze:

Latoszek - Rządza Kraszew 5:3 (5:1)
Wołomin Słoneczna - Chłopaki do Wzięcia 2:4 (1:2)

pozostałe wyniki:

Krzywica - Sami Swoi 3:3 (1:1)
FC Format - Torpedo Tłuszcz 0:4 (0:1)
RDK Szewnica - Red bull Klembów 1:6 (1:3) Obrońcy tytułu - Robcar Międzyleś 6:4 (4:0)
Polski Bank Spółdzielczy - RKS Równe 6:1 (3:0)