Liga Bobra - 4. kolejka

Za nami 4. kolejka Ligi Bobra. Mecze rozgrywane na trzech boiskach przyniosły wiele emocji i ciekawych rozstrzygnięć.

Grupa A swoje mecze rozgrywała na boisku w Tłuszczu. W najciekawiej zapowiadającym się meczu w tej grupie All Stars Kati Kominki podejmowało drużynę Latoszka, która ostatnio nie zachwyca. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, obie ekipy stworzyły sobie po kilka sytuacji podbramkowych, jednak to ekipa z Jasienicy okazała się skuteczniejsza i schodziła na
przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Druga połowa to już dominacja mistrza Ligi Bobra, który zdeklasował rywali. Zwycięstwo All Starsów 4:1 w pełni zasłużone.

W innych meczach grupy A RKS Równe przegrało z Media try Dar Alarm 8:4, GS AKS Zabrodziaczek II pokonał Komodo Team 5:1, PSB z Wyszkowa nie dało szans Red Bull Klembów wygrywając 7:2, a Sami Swoi będący ostatnio na fali wznoszącej wysoko pokonało RDK Szewnica 8:3. Liderem grupy A pozostaje PSB z Wyszkowa z dorobkiem kompletu punktów.

Grupa B pojechała do Zabrodzia. W najciekawszym meczu tej grupy Club Mokra podejmował ekipę Balcerak Skład. Faworytem spotkania była ekipa Balceraków, co też potwierdziła w pierwszej połowie schodząc na przerwę z wynikiem 2:0. Druga odsłona była bardziej wyrównana. Club Mokra gonił wynik, jednak to było za mało na Balceraków. To już druga porażka Clubu Mokra w tym sezonie. Jak tak dalej pójdzie o awans z grupy będzie bardzo ciężko.

W pozostałych meczach grupy B Iskra Jasienica pokonała Team Hangover 5:3, FC Tulewo przegrało z GS AKS Husaria 4:2, a Bad Boys Ostrówek rozbił FC Format 8:1.

Grupa C w niedzielę spotkała się na boisku w Ostrówku. W najciekawszym meczu tej grupy FC Klonowe Liście podejmowało FC TuTu. Początek meczu zapowiadał się bardzo ciekawie. Drużyna popularnych tutków nie dała się zastraszyć wyżej notowanemu rywalowi. Początek pierwszej połowy bardzo wyrównany, jednak lepszą skutecznością wykazali się Klonowe Liście strzelając 5 bramek, FC TuTu odpowiedziało dwoma trafieniami. Druga połowa to już dominacja Klonowych, którzy po raz kolejny pokazali, że są głównym faworytem do wygrania tegorocznej ligi.

W pozostałych spotkaniach Wołomin Słoneczna pokonał Krzywicę 4:3, Rządza Kraszew uległa Latidos Fuertes Jasienica 5:3, a FC Albatros pokonał FC Lipiny 4:2.