Liga Bobra - 4. kolejka

Zapraszamy na relację z czterech najciekawszych spotkań ostatniej kolejki Ligi Bobra. Na początku I liga:

W hicie kolejki aktualny mistrz ligi bobra GS Zabrodziaczek podejmował wicemistrza z zeszłego sezonu FC Klonowe Liście. Tak jak każdy się spodziewał, spotkanie to było bardzo emocjonujące. Piękne bramki, światowej klasy podania, nieustępliwa walka, to wszystko zobaczyliśmy w tym meczu.  Wynik otworzył Adrian Rakowski w 1 min. Po kilku minutach Adam Matejak doprowadził do wyrównania. Kilka minut wytchnienia i w 14min. Karol i Marcin Paź wspólnie wyprowadzają drużynę na prowadzenie. Jednak Grzegorz Falkowski nie zostaje obojętny i w tej samej minucie znów doprowadza do wyrównania. Obie drużyny schodzą na przerwę z remisem 2:2. Druga połowa to już koncertowa gra Klonowych, którzy nie dali szans mistrzowi. Strzelając 3 bramki dowiedli że słabą formę z początku sezonu mają już za sobą i będą jednym z faworytów do walki o mistrzostwo ligi. Wynik 5:2 dla Klonowych Liści zasłużony.

W drugim ciekawym spotkaniu All Stars Jasienica podejmowała 4 drużynę poprzedniego sezonu Club Mokra. Mecz ten miał pokazać która z drużyn będzie faworytem walki o mistrzostwo. Club Mokra po strzale Marcina Perzanowskiego w 7 min. wyszedł na prowadzenie, jednak potem strzelali już tylko zawodnicy All Starsów. Wytrykus x 2, Król, Grabowski, Babańczyk, Kupiec i Radomski. Po rozgromieniu Clubu Mokra wynikiem 7:1 All Stars Jasienica z dorobkiem 10 punktów zostaje liderem pierwszej ligi bobra.

A co w drugiej lidze?
W pierwszym meczu 4 kolejki Torpedo podejmowało drużynę PBS Wyszków. Pierwsza połowa wyrównana stąd też remis 2:2 bardzo sprawiedliwy. W drugiej połowie PBS wrzucił wyższy bieg. Świetna gra Piotra Omelianowicza i Daniela Modzelana sprawiła że obrona Torpedo praktycznie nie istniała. Po emocjonującym meczu PBS Wyszków wygrywa 5:2 i z kompletem punktów prowadzi w tabeli 2 ligi.

W derbach Gminy Klembów beniaminek Redbull Klembów podejmował Rządzę Kraszew. Bardzo emocjonujące spotkanie od pierwszej minuty, do końcowego gwizdka. Beniaminek, grał bardzo ofensywnie, ale i obrona dawała wszystko z siebie, aby odpierać ataki przeciwnika. Mecz walki, niekonwencjonalnych zagrań. Bardziej skuteczni okazali się młodzi zawodnicy Redbull Klembów, którzy zasłużenie wygrywając mecz 3:1, z dorobkiem 12 punktów zajmują drugie miejsce. Kolejny dobry występ braci Marcinkiewiczów i Kamila Roguskiego! Honorową bramkę dla Rządzy strzelił Marcin Kowalczyk.