Liga Bobra - 7. kolejka

Pogoda za oknami coraz bardziej jesienna, jednak deszcz i wiatr nie przeszkadzają zawodnikom Ligi Bobra w walce o mistrzostwo. W grupie A sensacja , Lider PSB z Wyszkowa przegrało z AKS GS II 6:2. Choć początek spotkania jak i cała pierwsza połowa tego nie zapowiadała. PSB ma już zapewniony awans z grupy więc do spotkania podeszli na spokojnie. Z kolei AKS GS II o awans musi jeszcze walczyć. Pierwsza połowa bardzo wyrównana jednak to GS był bardziej skuteczny pod bramka rywali. Wynik po pierwszej części 2:1 dla GSu. W drugiej połowie chłopaki z Zabrodzia złapali wiatr w żagle. Grali bardzo mądrze w obronie i skutecznie w ataku. Wynik 6:2 dla AKS GS II całkowicie zasłużony. W pozostałych spotkaniach RKS Równe wygrało z Red Bull Klembów 6:0, Media Try Dar Alarm pokonało Komodo Team 8:4 a All Starsi wygrali walkowerem z RDK Szewnica. W grupie B nie obyło się bez sensacji. Iskra Jasienica przegrała 5:3 z FC Format i wiele wskazuje na to że FC Format po słabym początku stał się kandydatem do awansu z grupy. W pozostałych spotkaniach Team Hangover uległ Clubowi Mokra 6:3, a Balcerak Skład pokonał Bad Boys Ostrówek 7:3. W grupie C Wołomin Słoneczna pokonał Rządzę Kraszew 7:3, FC Lipiny uległy Krzywicy 3:2, Klonowe Liście pokonały Promil Wola 3:2, a Latidos Fuertes Jasienica rozbiło FC Albatros 10:2. Zapraszamy do wysłuchania pełnej relacji: