Liga Bobra - 9. kolejka

W najciekawszym niedzielnym spotkaniu 1 ligi All Stars Kati Kominki pokonało Media Try Rad Alarm 5:3. W meczu tym nie brakowało twardej
męskiej walki i pięknych bramek.
W drugim wartym uwagi meczu pierwszej ligi Klonowe Liście pokonały Iskrę Jasienica 9:4. Pierwsza połowa lepsza w wykonaniu zawodników Iskry. Bez kompleksów rozpoczęli spotkanie z faworytem i do przerwy prowadzili 3:2. Jednak druga połowa to popis gry Klonowych. Strzelili siedem bramek a stracili tylko jedną!

A co w drugiej lidze?
W najciekawszym spotkaniu 2 ligi bobra Sami Swoi pokonali Wołomin Słoneczna 7 : 5. Całe spotkanie było bardzo emocjonujące już od pierwszego gwizdka. Dobry występ Kamila Błędowskiego, który może dopisać sobie 4 bramki. W drugim ciekawym spotkaniu Krzywica podejmowała RedBull Klembów. Drużyny, są na dość odległych od siebie
miejscach w tabeli. Spotkanie było bardzo bardzo zacięte, ale i wyrównane od pierwszych minut. Wielkie brawa należą się bramkarzom, którzy  strzegli swoich bramek ze wszystkich sił. Jednak w 39min. Dawid Pazio po celnym podaniu Damiana Szulicha wstrzelił się w bramkę zawodników z Klembowa. Do końca meczu zawodnicy RedBull Klembów, próbowali doprowadzić do remisu, jednak do wyrównania zabrakło im czasu. Po bardzo emocjonującym pojedynku Krzywica pokonała RedBull Klembów 3:2.