Liga Bobra runda półfinałowa

Znamy już półfinalistów 8 Edycji Ligi Bobra, są to dotychczasowi mistrzowie! Do trzech ekip z gminy Tłuszcz – ALL Stars Kari Kominki, FC Klonowe Liście oraz Balcerak Skład należy doliczyć ekipę z gminy Zabrodzie– GS AKS. Najtrudniejsze zadanie miały ekipy grupy D - Balcerak Skład i MediaTRY Dar Alarm. O awansie do fazy finałowej zaważyła jedna bramka. W tej grupie powstawała dość skomplikowana sytuacja w której Organizatorzy zmuszeni byli stworzyć tzw. małą tabele! W bezpośrednim pojedynku tego dnia lepsi okazali się zawodnicy MediaTRY Dar Alarm wygrywając 5-2. Jednak po odjęciu 19 bramek strzelonych Krzywicy do awansu zabrakło już wcześniej wspomnianej - jednej bramki. W grupie A o awans prawdziwy bój toczyły zespoły FC Tulewo oraz All Stars Kati Kominki. Po szybko zdobytych dwóch bramkach „kominkowych” – Kamila Ryszawy i Konrada Kupca – bramkę kontaktową tuż przed przerwą zdobył Damian Matuszewski. Druga połowa rozpoczęła się nerwowo ponieważ drużynie FC Tulewo do awansu wystarczył tylko remis. Ekipa rzuciła się do ataku jednak to nie przynosiło efektów. Kominkowi zdobyli się jeszcze na dwie szybkie i zabójcze kontry gdzie Tulewo potrafiło jedynie odpowiedzieć jednym trafieniem Damiana Matuszewskiego! Awans ALL Stars Kati Kominki po końcowym gwizdku stał się faktem. W grupie B by zabrać awans GS AKS I – Swojaki musieliby wygrać mecz różnicą kilkunastu bramek. Oczywiście ten sport zna również i takie przypadki ale niestety nie tym razem. Fakt faktem mecz był cały czas na styku jednak nie wiemy czy to Swojaki zagrali tak dobrze czy GS AKS I tak słabo? W kolejnym meczu o awans spotkały się zespoły Iskra Jasienica oraz FC Klonowe Liście. Iskra grająca w osłabieniu nastraszyła wyżej notowanego rywala. Przymusową pauzę miał tego dnia Tomek Malczewski za czerwoną kartkę którą otrzymał tydzień wcześniej. Po pierwszej połowie remis 2-2. Po rozpoczęciu drugiej połowy na boisku trwały piłkarskie szachy! Raz przewagę zyskiwała jedna ekipa, raz druga! W ostatecznych rozrachunku o tą jedną bramkę lepsi okazali się Klonowi którzy śmiało podążają po mistrza! Po rozegranych spotkaniach Organizatorzy zaprosili zainteresowane ekipy do losowania par półfinałowych. W ten oto sposób powstały nam takie zestawienia: Pierwszy mecz: FC Klonowe Liście – Balcerak Skład mecz w sobotę 21.11.2015 godzina 16:00 Drugi mecz: ALL Stars Kati Kominki – GS AKS I mecz w sobotę 21.11.2015 godzina 17:00 Finał 8 Edycji oraz mecz o trzecie miejsce odbędą się w niedziele 22.11.2015 odpowiednio o godzinach: 15:00 i 14:00 Wszystkie mecze odbędą się na boisku w Tłuszczu. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Tego nie można przegapić! Cztery najlepsze drużyny w historii Ligi Bobra w jednym miejscu będą toczyć bój o mistrza!