Sport

Po trzech miesiącach zmagań czas na upragniony finał Nocnej Ligi

Wszyscy z niecierpliwością oczekują już czwartku i godziny 21:30, bo właśnie wtedy rozpocznie się mecz o złoty medal w pierwszej lidze.
Na przeciwko siebie staną zespoły Ostropolu i Starej Gwardii.
Ci pierwsi to obrońcy tytułu, drudzy rok temu byli trzeci, ale teraz zamierzają sięgnąć po najokazalsze trofeum. Mecz zapowiada się pasjonująco, bo jedni i drudzy prezentują ofensywny styl gry i bramek może być bez liku.
Postanowiliśmy sprawdzić, jakie nastroje panują w drużynach przed tą potyczką.
Zaczynamy od Ostropolu - tutaj wypowiedział się dla nas Filip Góral. Jak jego zdaniem będzie przebiegał ten mecz? Czy zespół ze Stanisławowa będzie grał "swoje" czy też dopasuje taktykę do najbliższego rywala? I czy nie będzie tak, że to pierwsza bramka zdeterminuje dalsze poczynania w tym spotkaniu? Posłuchajmy co miał do powiedzenia gracz aktualnych mistrzów NLH.


A teraz zobaczmy co słychać w ekipie pretendentów.
Stara Gwardia miała w tym sezonie wiele meczów, które wygrywała jedną bramką i teraz do mistrzostwa również potrzebuje zwycięstwa, nawet skromnego.
Czy podopieczni Arka Choińskiego zamierzają od samego początku narzucić wysokie tempo? Czy będą grali z lotnym bramkarzem? I kogo obawiają się w obozie przeciwnym najbardziej? Posłuchajmy napastnika Gwardzistów - Rafała Wielądka.


Przypomnijmy więc jeszcze raz - czwartek, 1 marca, godzina 21:30, hala sportowo-widowisko przy ulicy Łukasińskiego 1/3 w Zielonce.
Zapraszamy wszystkich kibiców, zawodników i sympatyków rozgrywek, by wspólnie móc przeżywać to piłkarskie święto!