Sport

Podsumoanie X edycji Nocnej Ligi Halowej

Uroczyste zakończenie X edycji Nocnej Ligi Halowej za nami. Ponad trzy miesiące rywalizacji zostało spięte klamrą, a na wielkim finale poznaliśmy odpowiedzi na wiele ciekawych pytań. Kibice zastanawiali się, do kogo powędrują statuetki dla najlepszego zawodnika czy bramkarza.
Do samego końca w napięciu trzymała również rywalizacja o tytuł bramki sezonu. Pora więc poznać konkrety.


W trzeciej lidze najlepszym zawodnikiem został wybrany Piotr Radomski. Dla kapitana Maliny było to zwieńczenie fenomenalnego sezonu jego zespołu. Przypomnijmy - wygrał zmagania trzeciego poziomu i awansował o klasę wyżej.
W drugiej lidze bezkonkurencyjny był z kolei Adam Matejak. Przedstawiciel Bad Boys - podobnie jak rok temu - także i teraz zgarnął niemal wszystkie nagrody indywidualne. Oprócz tego, że został najlepszym graczem, to wcześniej zdobył tytuł króla strzelców i asyst. Z kolei jego kolega z drużyny Albert Michniewicz, sięgnął po miano najbardziej wartościowego bramkarza.

Wszyscy czekali jednak na ogłoszenie laureatów w pierwszej lidze. Tutaj organizatorzy postanowili, że złota piłka trafi do Daniela Matwiejczyka z Ostropolu Stanisławów. Z kolei statuetka dla bramkarza do Wojtka Kołodziejczyka z Team4Fun. Obydwaj zawodnicy wydawali się zaskoczeni takim obrotem sprawy.

Na koniec dodajmy, że nagroda FAIR PLAY powędrowała do reprezentantów Sokołów Zielonka, natomiast kibice na bramkę sezonu wybrali trafienie Adama Kubickiego z Przepitych Talentów.

Tym sposobem dziesiąta edycja NLH przeszła do historii - początek kolejnej w listopadzie.
Zawodnicy na pewno do tego czasu nudzić się nie będą, bo już w niedzielę startują zielonkowskie ósemki czyli Futboliga.