Sport

relacja z 12 kolejki Futboligi

W zielonkowskich ósemkach, na pięć kolejek przed zakończeniem, nastąpiła zmiana lidera!
Andromedę zluzował Al-Mar, który wykorzystał potknięcie najgroźniejszego przeciwnika i w tym momencie jest najbliżej tytułu mistrza drugiej edycji.

Al-Mar w niedzielę pokonał 2:0 Spartę i chociaż długo męczył się z przeciwnikiem, to najważniejsze były trzy punkty.
Ta sztuka nie udała się wspomnianej Andromedzie, która przegrała aż 0:4 z Tigerem i w tym
momencie zajmuje drugie miejsce.
Porażkę zanotował też inny zespół z samej czołówki - Kati-Kominki uległy 1:2 Dar-Marowi Kobyłka i ich strata do lidera to już cztery oczka.

W innych spotkaniach zwracają uwagę dwa wyniki. Przede wszystkim zwycięstwo Sokołów z Incognito. Zielonkowscy weterani wygrali w tym sezonie po raz pierwszy i po końcowym gwizdku wreszcie przypomnieli sobie, jak smakują trzy punkty.
Natomiast w innym ciekawym meczu Prestiż pokonał 4:1 OSK Auto-Rak. Ten rezultat nie byłby zaskoczeniem, gdyby nie fakt, że Raczki grały całe spotkanie o jednego zawodnika mniej!
Mimo to zaprezentowały się bardzo dzielnie i nie skupiały się jedynie na wybijaniu piłki byle dalej.
Czy kapitan tej drużyny Norbert Gawryś także był zadowolony z postawy swojej i kolegów? Co się stało, że jego podopiecznych było tak mało? I czy w związku z tym trzeba pomyśleć o wzmocnieniach? Posłuchajmy!

Na koniec pozostałe rozstrzygnięcia dwunastej serii: FC United- FC Bartycka 2:0, Retro Squad - In-Plus 0:1, Promil Wola - FC Hash 1:4. A następna kolejka Futboligi po Świętach - dokładnie 23 kwietnia.