Relacja z 4 kolejki NLH!

W Nocnej Lidze regularnie uszczupla się liczba drużyn niepokonanych lub takich, które mają na swoim koncie komplet punktów. To naturalne, bo najlepsze zespoły coraz częściej rywalizują między sobą, a to oznacza, że któraś z nich musi się w końcu potknąć. Ile takich przypadków było na przestrzeni czwartej kolejki?

W czwartej lidze goryczy pierwszej porażki doznała Lambada - przegrała ona 2:4 z Vitasportem. W trzeciej lidze po dwóch remisach i zwycięstwie niepokonanym przestał być także N-Bud Zielonka. W bardzo ważnym meczu drugiej ligi Dar-Mar pokonał z kolei 7:2 Łabędzie na Detoxie i umocnił w czubie tabeli zaplecza elity. Natomiast w pierwszej lidze doskonałym widowiskiem poczęstowały kibiców Offside i Stara Gwardia, gdzie wynik końcowy brzmiał 4:4, ale równie dobrze mogło być 7:7 lub wyżej.

A gdyby tak wskazać największe odkrycie tegorocznych zmagań, to która drużyna zasługiwałaby na to miano? Wydaje się, że Na Fantazji, które w środę odniosło czwarty triumf pod rząd, tym razem pokonując Bad Boys. Jaki to był mecz? I czy Na Fantazji po znakomitym początku dwunastej edycji zaczyna powoli myśleć o podium czy nawet awansie do drugiej ligi? Posłuchajmy co miał do powiedzenia w tych kwestiach Kamil Majewski.

Powoli zapraszamy też wszystkich fanów NLH na kolejkę numer 5. Dokładny terminarz można znaleźć na www.nocnaligahalowa.pl