Relacja z meczu Marcovii z Gromem Warszawa

W minioną sobotę pierwszy zespół Marcovii podejmował na własnym boisku Grom Warszawa. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Goście od 52 minuty grali w dziesiątkę. Mimo gry w przewadze i kilku bardzo dogodnych okazji do zdobycia bramki nie udało się mareckim zawodnikom zainkasować kolejnego kompletu punktów. Najlepszej okazji do wpisania się na listę strzelców nie wykorzystał w samej końcówce meczu Tomasz Buczek. Pomocnikowi z Marek do pełni szczęścia zabrakło dosłownie kilku centymetrów. W pierwszej połowie z kolei arbiter nie podyktował dla Marcovii ewidentnego rzutu karnego po faulu na Dawidzie Sawickim. Patrząc jednak na przebieg całego pojedynku trzeba szanować wywalczony w sobotę punkt. Kolejna okazja do zgarnięcia pełnej puli będzie 16 kwietnia gdy podopieczni Konrada Kucharczyka zmierzą się w Wieliszewie z miejscowym Dębem. Swoje spotkanie wygrała także druga drużyna Marcovii, która w niedzielę pokonała rezerwy Sokoła Serock 2:1. Na listę strzelców wpisali się Radosław Stefaniak i Jan Goławski.