Sport

Trudne spotkania w rozgrywkach Futboligi za nami

Niewiele brakowało, a znacznie skurczyła by się lista zespołów bez skazy w Futbolidze. Offside dopiero kilka minut przed końcem spotkania z KroosDe Team uratował trzy punkty, a bardzo trudny mecz ma również za sobą inna ekipa, która do tej pory nie zaznała smaku ani porażki ani remisu czyli Dar-Mar. Norbert Kucharczyk i spółka wygrali 3:2 z Tiger United i zrobili ważny krok w kierunku do umocnienia swojej pozycji w górze tabeli. Z kolei odwrotny kierunek zalicza Fil-Pol - obrońcy tytułu przegrali już drugi mecz w sezonie i na dwanaście możliwych oczek mają ich jedynie sześć. Takim samym dorobkiem dysponuje Al-Mar, który w niedzielę pokonał Incognito, z kolei na trzecie miejsce wskoczył In-Plus, wygrywając 4:2 z FC Hash.

Na czele drugiej ligi jest z kolei Retro - ekipa z Radzymina rozgromiła w weekend Spartę Wołomin aż 8:0. Pierwsze miejsce atakują FC Drzewce, które tym razem nie okazały litości drużynie z Ursynowa, triumfując 4:1. A powoli od ligowego dna odbija się Wola Rasztowska. Zespół ten nie był faworytem starcia z Amatorami, a o mało nie wygrał. Ostatecznie skończyło się remisem 1:1 i ciekawe jak ten punkt oceniają sami zawodnicy. Posłuchajmy wypowiedzi Norberta Marcinkiewicza, który dodatkowo odniósł się do tego, jak czuje się w barwach nowej dla siebie drużyny.

Teraz przed nami piąta kolejka. Czy znów padnie tyle goli co ostatnio? Chyba nie mielibyśmy nic przeciwko, bo przecież bramki od zarania są solą piłki nożnej.