Sport

​Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia rundy jesiennej Futboligi

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia rundy jesiennej Futboligi.
W pierwszej lidze przynajmniej do pierwszej wiosennej kolejki liderem będzie Dar-Mar, natomiast w drugiej lidze WLSP.

O tym, że to właśnie zespół z Kobyłki okazał się najlepszy w premierowej części sezonu zdecydowało zwycięstwo tej ekipy nad FC United,
jak również wynik innego, bardzo ważnego spotkania, w którym Al-Mar wygrał aż 4:1 z niepokonaną jak dotąd Andromedą.
Obrońcy tytułu przegrywali zresztą 0:1, lecz nie poddali się i jak na mistrzów przystało, fantastycznie odwrócili losy spotkania.
A co o tym meczu powie nam Adrian Rychta? Czy w obozie Al-Maru dało się czuć presję, spowodowaną ostatnia serią remisów?
Posłuchajmy obrońcy drużyny z Wołomina.

Z kolei w drugiej lidze tak naprawdę jeszcze przed startem sezonu było jasne,
że prędzej czy później to WLSP wskoczy na pierwsze miejsce i prawdopodobnie nie odda go aż do końca.
W niedzielę podopieczni Pawła Buli wygrali 6:0 z wiceliderem zmagań Promilem, czym powiększyli swoją przewagę nad resztą stawki.
Dystans do czołówki straciła za to Marcova, która przegrała aż 2:5 z Ursynowem, z czego skorzystała Bartycka, pokonując 3:1 Incognito.
Nie udało się z kolei w ostatnim podejściu wygrać meczu ekipie JFK.
Obóz Eryka Wrońskiego, mimo wielu dogodnych okazji, przegrał z Sokołami w stosunku 2:3, tracąc decydująca bramkę w ostatniej akcji spotkania.

A druga część sezonu rozpocznie się dopiero pod koniec marca, więc teraz wszystkie oczy będą skierowane na halę i Nocną Ligę Halową.
Przypominamy, że trwają zapisy do turnieju, który odbędzie się w najbliższy weekend. Chętnych odsyłamy na www.nocnaligahalowa.pl