Ankieta w kierunku Smart City

Kielce czekają na opinie mieszkańców, które składać można za pośrednictwem Ankiety "Strategii Rozwoju Miasta Kielce 2030+ w kierunku Smart City". Dokument jest elementem corocznego systemu monitoringu, który pozwala zidentyfikować i określić kierunki zmian w ramach oceny warunków życia w stolicy regionu świętokrzyskiego.

- Zapraszamy wszystkich kielczan do udziału w ankiecie. Na jej wypełnienie czekamy do 14 kwietnia. Jest ona całkowicie anonimowa i jest zbierana po to, aby zebrać jak najwięcej potrzebnych danych i wykorzystać je w analizach- informował rzecznik Ratusza, Marcin Januchta. Przedmiotowa ankieta jest elementem corocznego systemu monitoringu, który pozwala zidentyfikować i określić kierunki zmian w ramach oceny warunków życia w Kielcach przez opinię publiczną.

Wizja rozwoju Kielc związana jest z jakością życia mieszkańców, zrównoważonym rozwojem społeczno-gospodarczym, a także z przyjaznością dla środowiska. To także najważniejsze założenia przyjętej Strategii Rozwoju Miasta Kielce 2030+ w kierunku Smart City. Jej realizacja musi opierać się na odpowiedzialnych działaniach ponieważ wszystkie działania i decyzje będą miały ogromny wpływ na życie przyszłych pokoleń w naszym mieście.

Fot. UM. Kielce

Opr. WM.