Reklama

Centralna Agencja Reklamowa sp. z o.o.

ul. Kozia 2

25-514 Kielce

tel. 41 344 67 91, 500 07 66 55


Barbara Jędrzejewska - v-ce Prezes

tel. 500 07 66 55

email: basiaj@radiofama.com.pl


Oddział Kielce - dział sprzedaży reklam

tel. 41 344 67 91

email: car@radiofama.com.pl

Aneta Czaban tel. 500076658 email: a.czaban@radiofama.com.pl

Irmina Gryl tel. 668840256 email: Irmina.g@radiofama.com.pl

Michał Maruszak tel.602665620 email: m.maruszak@radiofama.com.pl


Oddział Wołomin - dział sprzedaży reklam

Tel.: 22 787 63 60

Małgorzata Mogielnicka tel. 608 739 171 email: m.mogielnicka@radiofama.com.pl

Barbara Jędrzejewska tel.500 07 66 55 email: basiaj@radiofama.com.pl


Oddział Żyrardów - dział sprzedaży reklam

Artur Chmielewski tel. 608 782 182 email: zyrardow@radiofama.com.pl

Izabela Windys tel. 608 772 122 email: i.windys@radiofama.com.pl


Oddział Tomaszów - dział sprzedaży reklam

Anna Kiżewska tel. 44 724 05 61 tel. kom. 784 039 066 email: a.kizewska@radiofama.com.pl

Paweł Galiński tel. 668 871 770 email: galinski.p@radiofama.com.pl

Anna Szczygieł tel. 44 724 05 61 tel. 784 039 066 email: a.szczygiel@radiofama.com.pl


Oddział Słupsk - dział sprzedaży reklam

Agnieszka Mencel tel. 795 425 065 email: a.mencel@radiofama.com.pl

Barbara Jędrzejewska tel.500 07 66 55 email: basiaj@radiofama.com.pl