Reklama

Centralna Agencja Reklamowa sp. z o.o.

ul. Kozia 2
25-514 Kielce

tel. 41 344 67 91, 500 07 66 55


NIP: 959-11-99-913
REGON: 290870940
KRS: 0000144763

Barbara Jędrzejewska - v-ce Prezes

tel. 500 07 66 55
Email: basiaj@radiofama.com.pl

Oddział Kielce - dział sprzedaży reklam
tel. 41 344 67 91
Email: car@radiofama.com.pl

Aneta Czaban

Tel. 500076658

Email: a.czaban@radiofama.com.pl

Irmina Gryl

Tel. 668840256

Email: Irmina.g@radiofama.com.pl

Michał Maruszak

tel.602665620

Email: m.maruszak@radiofama.com.pl

Oddział Słupsk - dział sprzedaży reklam

Agnieszka Mencel

tel. 533 49 08 61

tel. 795 425 065

Email: slupsk@radiofama.com.pl ; a.mencel@radiofama.com.pl

Patrycja Sarama

Tel: 608 739 171

Email: p.sarama@radiofama.com.pl

Oddział Żyrardów - dział sprzedaży reklam

Artur Chmielewski
tel. 608 782 182
Email: zyrardow@radiofama.com.pl

Izabela Windys

Tel. 608 772 122

Email: i.windys@radiofama.com.pl

Oddział Tomaszów - dział sprzedaży reklam

Anna Kiżewska

tel. 44 724 05 61

tel. kom. 784 039 066

Email:a.kizewska@famka.pl

Paweł Galiński

Email:galinski.p@radiofama.com.pl

tel. kom. 504 581 707

tel. kom. 668 871 770

Anna Szczygieł

Email:a.szczygiel@famka.pl

tel. 44 724 05 61

tel. kom. 784 039 066

Oddział Wołomin- dział sprzedaży reklam

Jacek Kubiak

tel. 668 871 769
Email: j.kubiak@radiofama.com.pl