25 maj 2017

Nie milkną echa historycznego sukcesu siatkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki, którzy wywalczyli awans do I ligi. Zostali oni nagrodzeni podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. zobacz więcej

Sukcesy kickboxerów klubu Wicher Kobyłka
25 maj 2017

W Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Budapeszcie Kamil Ruta zdobył brązowy medal. Reprezentant Polski i aktualny mistrz Europy... zobacz więcej

Futboliga relacja z fazy grupowej Pucharu Ligi
24 maj 2017

​W ostatni weekend w Futbolidze rządził Puchar Ligi! Poprzednio mówiliśmy, że zmagania pucharowe są szansą dla drużyn teoretycznie słabszych. Trudno jednak do końca stwierdzić, czy ligowi ... zobacz więcej

Siatkarki Dargfila z szansą na II ligę
19 maj 2017

Przed nami turniej finałowy o wejście do II ligi seniorek w piłce siatkowej. Łącznie o awans powalczy 16 zespołów, które zagrają w czterech miastach: Ostrołęce, Kaliszu, Rzeszowie i Tomaszowie Mazowieckim. zobacz więcej

Młodzi siatkarze walczą o miejsca w krajowych rozgrywkach
19 maj 2017

W weekend w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim rozegrane zostaną finały wojewódzkie Kinder +SPORT w kategoriach dwójek, trójek i czwórek chłopców. zobacz więcej

Tomasz Kwapisz ósmy na mistrzostwach Europy
18 maj 2017

27. Mistrzostwa Europy w Armwrestlingu odbywają się w katowickim Spodku. Wystartowała w nich ekipa reprezentująca tomaszowski klubu UKS LV GYM ARMS. Tomasz Kwapisz ostatecznie uplasował się na 8. miejscu zobacz więcej

relacja z 15 kolejki Futboligi
17 maj 2017

​Zielonkowskie ósemki z tygodnia na tydzień mają coraz mniej niewiadomych. Ale nie może być inaczej, skoro do zakończenia zmagań zostały już tylko dwie kolejki. A na jakie pytania udzieliła nam odpowiedzi ostatnia, czyli ta oznaczona numerem 15? zobacz więcej

Podsumowanie piłkarskiego weekendu
16 maj 2017

Po dwóch porażkach z rzędu z rywalami walczącymi o utrzymanie, piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki odnieśli efektowne zwycięstwo przed własną publicznością. zobacz więcej

Udany występ wrotkarzy z Tomaszowa
16 maj 2017

W miniony weekend w w Tomaszowie Lubelskim na nowym 200-tu metrowym torze wrotkarskim rozegrane zostały Torowe Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na wrotkach. zobacz więcej

4. Mazowiecki Turniej Boccia
12 maj 2017

O kolejnym już wydaniu tych zawodów rozmawiamy z organizatorami. zobacz więcej

relacja z 14 kolejki Futboligi
10 maj 2017

Długi weekend majowy zakończony. To oznaczało koniec przerwy dla zawodników Futboligi, którzy w niedzielę rozegrali swoje czternaste mecze w sezonie. Komu poszło najlepiej? A kto musiał się pogodzić z kolejną porażką? zobacz więcej

Zmiany (na plus) w MKS Wicher Kobyłka
9 maj 2017

Jest dobrze! Przekonują o tym Grzegorz Engel i Cezary Rzempołuch. zobacz więcej

Siatkarze Lechii w pierwszej lidze!
8 maj 2017

Lechia Tomaszów po fantastycznej grze w turnieju finałowym awansowała do pierwszej ligi. W decydujących pojedynku, który przesądził o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej tomaszowianie pokonali Karpaty Krosno 3:0. zobacz więcej

Weekend na piłkarskich boiskach
8 maj 2017

Piłkarze Lechii przegrali w wyjazdowym spotkaniu z Ursusem Warszawa 1:3. Lepiej spisała się druga drużyna, która pewnie pokonała Zapał Krzętów 2:0. zobacz więcej

Struga Personal zdobywcą Pucharu Tomaszowa
8 maj 2017

Struga Personal zwycięzcą pucharowych rozgrywek w tomaszowskiej Playarenie. Drużyna w półfinale 4:1 pokonała Brave Boys, natomiast w wielkim finale zwyciężyła z OSP Nagórzyce 3:0. zobacz więcej

relacja z 12 kolejki Futboligi
28 kwi 2017

W zielonkowskich ósemkach, na pięć kolejek przed zakończeniem, nastąpiła zmiana lidera! Andromedę zluzował Al-Mar, który wykorzystał... zobacz więcej

relacja z 13 kolejki Futboligi
26 kwi 2017

Terminarz nie rozpieszcza zawodników zielonkowskich ósemek. Święta i inne okazje powodują, że zawodnicy najpierw grają, później dwa tygodnie odpoczywają, by znowu zagrać jeden mecz i ponownie udać się na dłuższy odpoczynek. Ale taki już jest przełom kwietnia i maja i trzeba się do tego przyzwyczaić. A jak wyglądały spotkania ostatniej serii Futboligi? zobacz więcej

Relacja ze spotkań Marcovii Marki
6 kwi 2017

​Trzecie wiosenne zwycięstwo odniosła walcząca o awans do 4 ligi Marcovia Marki. Po pokonaniu Promnika Łaskarzew i Vulcanu Wólka Mlądzka przyszedł czas na ... zobacz więcej