Sport

Michał Koryciński i Sylwester Janek zwycięzcami Ciebłowice Cup 2017
18 lip 2017

Michał Koryciński i Sylwester Janek zwycięzcami dziewiątej edycji turnieju siatkówki plażowej Ciebłowice Cup. W finałowym pojedynku pokonali oni parę Krzysztof Pigłowski/Maciej Kołodziejczyk. Trzecie miejsce zajęli Piotr Kołodziejczyk i Łukasz Cudziło. zobacz więcej

Piłkarze Wicher Kobyłka na złoty medal
6 lip 2017

W trakcie międzynarodowego turnieju rozgrywanego na wybrzeżu Costa Brava, drużyna Wicher Kobyłka wywalczyła... zobacz więcej

Wakacje ze Słupskim Ośrodkiem Kultury
30 cze 2017

Brakuje nam pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Z pomocą przychodzi Słupski Ośrodek Kultury. zobacz więcej

​ Zielonkowscy unihkejści najlepsi w Polsce
22 cze 2017

W zeszły weekend zawodnicy MUKS Zielonka zdobyli Puchar Polski Dzieci rozgrywany w ... zobacz więcej

Szkoła Tańca Shock Dance na topie!
14 cze 2017

Sukcesy na arenie ogólnopolskiej, międzynarodowej... To dzieciaki z naszego powiatu! zobacz więcej

relacja z finałów Pucharu Ligi
14 cze 2017

Drugi sezon zielonkowskich ósemek oficjalnie zakończony! Ostatnim akcentem tych zmagań był niedzielny Puchar Ligi... zobacz więcej

III liga: Lechia zmierzy się z liderem
13 cze 2017

Już po raz ostatni w tym sezonie wybiegną na boisko piłkarze Lechii Tomaszów by powalczyć o ligowe punkty. W środowe popołudnie przy Nowowiejskiej zapowiadają się spore emocje. zobacz więcej

I Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego Dzieci I Młodzieży w Tenisa Ziemnego
13 cze 2017

Przed nami I Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego Dzieci I Młodzieży w Tenisa Ziemnego. Impreza odbędzie się we wtorek 20 czerwca na kortach przy Nowowiejskiej. zobacz więcej

III Turniej Piłki Nożnej Diecezji Warszawsko-Praskiej
13 cze 2017

Walka - jak co roku - o puchar Burmistrza Wołomina! zobacz więcej

Mistrzowskie srebro dla Wichru
13 cze 2017

Drużyna Wicher Kobyłka zdobyła srebrny medal w Klubowych Mistrzostwach Polski rocznika 2009, których finał został rozegrany 10 czerwca na stadionie zobacz więcej

Zawody na wytrzymałość i siłę w miejskim otoczeniu
9 cze 2017

Zawody na wytrzymałość i siłę w miejskim otoczeniu. Po raz pierwszy w Ząbkach odbędą się zawody wytrzymałościowe i siłowe na ścieżce... zobacz więcej

​ Najlepsi zawodnicy Badmintona w Zielonce
8 cze 2017

Po raz 38 rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Seniorów w Badmintonie, w których o tytuł mistrza kraju powalczą najlepsi zawodnicy zobacz więcej

relacja z 17 kolejki Futboligi.
8 cze 2017

Wszystko jest już jasne! Od godziny 21:30 w niedzielę nowym mistrzem zielonkowskich ósemek jest ... zobacz więcej

​Piłkarze zawalczą o Puchar Burmistrza Wołomina
8 cze 2017

Po raz trzeci odbędzie się turniej piłki nożnej Diecezji Warszawsko – Praskiej, w trakcie którego zawodnicy związani z... zobacz więcej

​Mistrzostw Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim odbędą się w Tomaszowie!
7 cze 2017

​Mistrzostw Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim w 2020 roku odbędą się w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim! To właśnie w nowej hali, która powstaje przy ulicy Strzeleckiej zawodnicy walczyć będą o globalne trofea. zobacz więcej

Finał IV edycji Ligi Najmłodszych
6 cze 2017

Przez cały rok szkolny 2016 /2017 prowadzone były w Tomaszowie rozgrywki siatkarskie dla dzieci pod nazwą Liga Najmłodszych „SIA-tkarskie TA-lenty”. Ostatnia kolejka połączona z podsumowaniem całej edycji rozegrana została w minioną sobotę w hali Gastronomika. zobacz więcej

Ciebłowice Cup 2017
5 cze 2017

Przed nami kolejne święto siatkówki plażowej w Ciebłowicach. Tegoroczny turniej odbędzie się w dniach 15-16 lipca. zobacz więcej

Dzień Dziecka z Lechią i Radiem FAMA
5 cze 2017

To była nie lada gratka dla najmłodszych miłośników piłki nożnej. Przy okazji niedzielnego meczu Lechii Tomaszów z Huraganem Morąg, odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, który klub postanowił zorganizować razem z Radiem FAMA. zobacz więcej