Zajęcia dla seniorów, zespół BOMBELKI, życzenia od MDK

Centrum Aktywności Wołomin pragnie zapewnić seniorom bogate i satysfakcjonujące zajęcia poprzez różnorodne warsztaty i aktywności. Oferta CAW skupia się na rozwijaniu pasji, umiejętności oraz integrowaniu się z lokalną społecznością.

Seniorzy mogą uczestniczyć w warsztatach rękodzielniczych, mogą wyrazić swoją kreatywność, malować czy też tworzyć wianki oraz świąteczne ozdoby. Takie zajęcia są prowadzone przez Elżbietę Zdrodowską, lokalną artystkę. CAW regularnie organizuje spotkania poświęcone różnym tematom, takim jak historia regionu, kultura czy literatura, aby poszerzyć horyzonty wiedzy uczestników.

W Starej Elektrowni odbędzie się cykl spotkań - Bliskie mi "PRAWOSŁAWIE", który poprowadzi znany mieszkaniec Wołomina i działacz społeczny Jerzy Kielak.

Nasza gościni podkreśla, że seniorki, które uczestniczą w zajęciach, wyrażają zachwyt nad atmosferą i podkreślają, że zajęcia są nie tylko inspirujące, ale również dają im poczucie wspólnoty oraz satysfakcję z osiągnięć.

Centrum Aktywności Wołomin jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Więcej informacji na temat dostępnych zajęć dla seniorów oraz aktualnego harmonogramu można uzyskać na facebooku: CAW.

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy.


Paulina Kubuj