Imprezy

Rozdanie Muzycznych nagród radia Fama - Famka 2018

Data:2018-11-18

Chcecie przeżyć wyjątkową podróż po krainie muzyki radiowej?

Już 18 listopada o godzinie 17 w tomaszowskiej Samochodówce, druga część "Rozdania muzycznych nagród Radia FAMA – FAMKA 2018".

Dzięki słuchaczom, sponsorom i przyjaciołom, ten niezwykły festiwal na dobre wpisał się w krajobraz muzyczny Radia FAMA.

Tym razem na scenie pojawią się artyści z Polski i z zagranicy. Na pewno na koncercie nie zabraknie największych hitów Zespołu Enej, Eweliny Lisowskiej czy Jeden Osiem L. Mocnymi młodzieżowymi akcentami będą Smolasty, Michał Szczygieł, czy Komodo. Dużym zaskoczeniem będą występy producenta muzyki tanecznej, tworzącego pod pseudonimem Brave, a także Thomasa Martina, który porwie publiczność swoim hitem "Powiedz jeszcze raz". Największą niespodzianką będzie Danzel. Jego hicior "Pump it up" był światowym numerem jeden na wszystkich listach przebojów.

Zaplanuj z nami już dziś ten wyjątkowy, listopadowy wieczór! To gwarancja 3-godzinnej, świetnej zabawy! Zabierzcie znajomych, przyjaciół i rodzinę. Będzie to wyjątkowy koncert, który zapamiętacie na długo!