Bona Fide - W Dobrej Wierze: Rozmowa o edukacji i wolontariacie

W naszym studio gościliśmy Panią Grażynę Binkowską, wiceprezes fundacji Bona Fide - W Dobrej Wierze oraz Panią Katarzynę Matulkę, pedagog ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dobczynie

W trakcie tej pełnej pasji i wiedzy rozmowy, nasze gościnnie podzieliły się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat roli wolontariatu w edukacji. Pani Grażyna Binkowska, znana z zaangażowania w działania wolontariackie, opowiada o tym, jak ważne jest budowanie społeczności opartej na pomocy i wsparciu. Z kolei Pani Katarzyna Matulka dzieli się swoim doświadczeniem w organizacji wolontariatu w szkolnego.

Zachęcamy do udziału w nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez fundację. W przyszłym tygodniu odbędzie się kiermasz świąteczny we współpracy ze zespołem szkół ponadpodstawowych w Legionowie. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do nabycia unikatowych prezentów i wsparcia lokalnych twórców.

Fundacja organizuje też prelekcję "Na tropie zagubionej pamięci", skierowaną do opiekunów osób chorych na Alzheimera i innych chorób otępiennych. Spotkanie to będzie okazją do zdobycia wiedzy o tym, jak radzić sobie w codziennej opiece i gdzie szukać wsparcia.


Szczegółowe informacje można znaleźć na fanpage fundacji