Wywiad z Ewą Ewart i Wiktorem Strumiłło

Ewa Ewart, znana polska dokumentalistka i producentka telewizyjna, od lat angażuje się w tworzenie filmów, które poruszają istotne i często kontrowersyjne tematy społeczne i polityczne. Jej najnowszy film, "Do ostatniej kropli", to pasjonujące śledztwo dotyczące globalnego kryzysu wodnego, który staje się coraz bardziej palącym problemem dla społeczności na całym świecie.

W ostatni piątek 19 kwietnia udało się przeprowadzić wywiad z Ewą Ewart o wyzwaniach związanych z realizacją tego projektu, odkryciach, które poczyniła podczas jego tworzenia i zaskakujące wydarzenia związane z jego nagrywaniem. Na filmie był również Wiktor Strumiłło, operator drona i właściciel zdjęć do filmu, podzielił się informacjami o używaniu drona w filmach, plusach i problemach jakie mogą występować. Kilku oglądających podzieliło się wrażeniami, zaskoczeniami i emocjami z filmu "Do ostatniej kropli".

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst

Zapraszam do wysłuchania naszej rozmowy, która rzuca światło na jedno z największych wyzwań ekologicznych naszych czasów i pokazuje, jak ważne jest świadome podejście do zasobów naturalnych, które wydają się być nieograniczone.

Szymon Roszkowski

foto.: Miejski Dom Kultury w Wołominie