​ Elegancja i Styl Męskiej Mody

Pako Lorente – jesteśmy polską firmą, od lat kreującą wyszukaną odzież męską wykonaną z najwyższej jakości tekstyliów, która spełni sugestie nieustępliwych nabywców. W naszej ofercie znajdują się produkty, które pozwalają na zestawienie ich w pełną stylizację - na każde wyjście. Tekstylia naszych projektantów opracowywane są z myślą o nowoczesnych mężczyznach, chcących czuć się komfortowo, a zarazem modnie . W naszej wytwórni figurują wszystkie elementy garderoby potrzebne do dopełnienia stylizacji powszedniej czy wieczorowej.

Moda Pako Lorente jako ekskluzywny prezent

Ze względu na szeroki zbiór elementów garderoby jaki proponujemy oraz jego uniwersalność, polecamy nasze produkty na unikatowy prezent dla wyjątkowego mężczyzny. Luksusowe tkaniny, z których tworzymy skierowane są do klientów ceniących sobie znakomitą jakość.

Pako Lorente na każdą okazję

Kolekcja ślubna- uwielbiane w danym czasie smokingi, płaszcze czy buty ,które dodadzą oryginalności istotnym okazjom. Niezależnie od tego czy jesteś Panem młodym, świadkiem czy po prostu gościem, sprawimy, że będziesz prezentować się z klasą.Oferujemy holistyczne wsparcie w zakresie stworzenia perfekcyjnej stylizacji na wyjątkowy wieczór.

Kolekcja Basic- wyróżnia się prostotą wykonania, dlatego pasuje do wielu stylizacji i zawsze jest bestsellerowa. Stworzona dla mężczyzn, którzy cenią sobie wygodę, prezencję i nowoczesność. Znajdują się w niej T-shirty, spodnie, koszule, bielizna, skórzane paski oraz buty.

Kolekcja Premium selection- Pako Lorente w niej znajdziesz wysokiej jakości tekstylia od cenionych wytwórców. Wycelowana na mężczyzn racjonalnie wybierających komponenty swojej garderoby, w taki sposób, aby służyły im na długie lata. Tkaniny te potrafią świetnie dostosować się do ciała oraz pozwalają skórze oddychać.W kolekcji Premium można znaleźć pierwszej klasy garnitury, poszetki, swetry, marynarki, spodnie, kamizelki i płaszcze.

Kolekcja sezonowa- proponuje współczesne trendy, które w zależności od sezonu pozwalają prezentować się z klasą, a użyte tkaniny dostosowane są do aktualnej pogody panującej na zewnątrz.


Artykuł sponsorowany.