iPhone 15, który spełni wysokie wymagania

W wrześniu 2023 do sprzedaży trafiły aż cztery warianty iPhone – podstawowa piętnastka, 15 Plus, 15 Pro i 15 Pro Max. Są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby użytkowników Apple i mają kilka ciekawych rozwiązań. Poszczególne wersje różnią się od siebie między innymi wielkością ekranu czy pojemnością pamięci. Sprawdź, który wariant spełni Twoje wymagania i sprosta nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom.

Podstawowy iPhone 15 i 15 Plus

iPhone 15 ma wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,1″, który gwarantuje najwyższą jakość prezentowanego obrazu, ma doskonałe odwzorowanie kolorów i perfekcyjny kontrast. Warto pamiętać, by przed rozpoczęciem użytkowania urządzenia zadbać o odpowiednie zabezpieczenie ekranu dedykowanym szkłem oraz etui, które ochroni aparaty oraz tył urządzenia. Praktyczne akcesoria znajdziesz na stronie https://gsmok.pl/. Urządzenie zostało wyposażone w Czip A16 Bionic, 6‑rdzeniowe CPU, 5‑rdzeniowe GPU oraz 16‑rdzeniowy system Neural Engine. Posiada zaawansowany system dwóch aparatów - Główny 48 MP i ultraszerokokątny. Dzięki temu zdjęcia mają doskonałą głębię, ostrość i są niesamowicie szczegółowe. Dodatkowo udoskonalono funkcje związane z portretami. Bateria zapewnia do 20 godzin odtwarzania wideo. 15 Plus posiada wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,7 cala i wydajniejszą baterię (do 26 godzin pracy) niż podstawowy model. Również jest dostępny w trzech wersjach pamięci do wyboru 128, 256 lub 512 GB. Różowy, żółty, zielony, niebieski lub czarny odcień czekają na użytkowników!

15 Pro i Pro MAX

Wersja PRO to nie gasnący wyświetlacz Super Retina XDR 6,1″ wzbogacony technologią ProMotion i adaptacyjną częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Ma tytanowe i teksturowane matowe szkło z tyłu obudowy i przycisk czynności, który ułatwia dostęp do najpotrzebniejszych funkcji. W środku kryje się czip A17 PRO i 6‑rdzeniowe CPU. Z tyłu znajdziesz system trzech PRO aparatów - główny 48 MP, ultraszerokokątny i teleobiektyw. Bateria zapewnia do 23 godzin odtwarzania wideo. Aluminium zastąpił tytan klasy lotniczej. Ten model możesz znaleźć w niespotykanej do tej pory pojemności pamięci 1 TB. Model Pro Max ma wszystkie właściwości wersji Pro. Różni się najdłużej pracującą baterią – do nawet 29 godzin oraz większym ekranem – 6,7 cala. Nie jest dostępny w wersji pamięci 128 GB. Piętnastki z serii Pro zostały wypuszczone na rynek w czterech kolorach tytanu – naturalny, czarnym, białym i błękitnym.

Dynamic Island pokazuje w trybie rzeczywistym wszystkie alerty i zdarzenia, dzięki czemu nie tylko łatwiej sterować urządzeniem, ale także podejrzeć kto dzwoni czy mieć wgląd w kalendarz. Wszystkie modele obsługują USB-C oraz USB 2, dzięki czemu łatwo przerzucisz dane z telefonu na komputer, Warstwa Ceramic Shield zapewnia całej konstrukcji trwałość, a ultraszybka łączność 5G zapewnia sprawne przeglądanie sieci czy udostępnianie plików. Wszystkie iPhony 15 mają pełną zgodność z etui, portfelami, ładowarkami bezprzewodowymi i innymi akcesoriami z MagSafe, co ułatwia codzienne użytkowanie.


Artykuł sponsorowany