Na czym polega ubezpieczenie na życie?


Ubezpieczenie na życie to polisa, która zabezpiecza Twoich najbliższych na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło. Obecnie zakres ochrony możesz rozszerzyć również o dodatkowe opcje. Umowę zawrzesz w kilka chwil bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej na temat ubezpieczenia na życie z naszego artykułu.

Jak działa ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie to produkt, który zapewnia najbliższym ubezpieczonego wypłatę świadczenia pieniężnego na wypadek jego śmierci. Takie środki są nieocenione w czasie, w którym rodzina musi się dostosować do nowej sytuacji.

Polisę na życie możesz rozszerzyć również na swoje zdrowie. Dzięki temu otrzymasz wsparcie na leczenie i pomoc w razie wypadku lub choroby. Wystarczy, że rozszerzysz zakres ochrony. Produkt jest elastyczny i możesz go dopasować do swoich potrzeb. W Nationale Nederlanden korzystasz również z atrakcyjnych zniżek, m.in. za częstotliwość opłacania składek czy wybraną metodę płatności.

Jakie dodatkowe opcje ubezpieczenia na życie można wykupić?

Jeśli chcesz mieć szeroki zakres ochrony, możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie na życie o opcje dodatkowe.

W Nationale Nederlanden do wyboru masz m.in.:

  • ubezpieczenie od kosztów leczenia za granicą – organizacja i pokrycie wydatków związanych z leczeniem nawet do 2 milionów euro;
  • ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji – dzięki takiemu rozszerzeniu polisy możesz liczyć na wypłatę środków za każdy dzień powyżej trzech dni pobytu w szpitalu oraz przebytą operację;
  • ubezpieczenie na wypadek nowotworu – zapewniające środki na leczenie oraz praktyczną pomoc;
  • ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania – wsparcie w sytuacji, gdy zachorujesz na zawał serca, udar lub inną poważną chorobę;
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków bądź choroby dziecka – środki i praktyczna pomoc, gdy dziecko zachoruje albo ulegnie wypadkowi.

Umowy dodatkowe możesz dobrać swobodnie do swojej polisy na życie w zależności od aktualnych potrzeb. Ubezpieczeniem obejmiesz nawet 10 osób (w tym także dzieci).

Szczegóły na temat ubezpieczenia sprawdzisz pod adresem https://www.nn.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie/ubezpieczenie-na-zycie.

Jak zawrzeć umowę ubezpieczenia na życie?

Ubezpieczeniem na życie w Nationale Nederlanden może być objęta osoba w wieku od roku do 71 lat. Aby zawrzeć umowę, wystarczy skorzystać z dostępnego online kalkulatora.

Dzięki narzędziu w kilka minut otrzymasz kalkulację składki dostosowanej do Twoich potrzeb. W kolejnych krokach wskazujesz informacje takie jak:

  • wybrany zakres ubezpieczenia (m.in. ubezpieczenie na wypadek śmierci, nagłego zachorowania, pobytu w szpitalu);
  • budżet na polisę;
  • kogo chcesz ubezpieczyć;
  • ile masz lat;
  • jaka jest Twoja płeć.

Po uzupełnieniu formularza otrzymasz kalkulację ubezpieczenia na życie w kilku wariantach. Od razu sprawdzisz, jakie opcje ochrony wchodzą w zakres polisy, i zweryfikujesz szczegółowy koszt ubezpieczenia. Umowę zawrzesz wygodnie i bez wychodzenia z domu w kilka chwil.


Artykuł sponsorowany.