Samsung Galaxy Z Flip 3 czyli nowoczesny i elegancki składak

Wybór smartfona w dzisiejszych czasach to nie łatwe zadanie. Pomysłowość producentów, urozmaicona oferta, ciekawy design i szerokie widełki cenowe poszczególnych modeli sprawiają, że coraz trudniej jest nam wybrać pomiędzy dostępnymi urządzeniami. W tym artykule skupimy się na omówieniu jednego z popularniejszych modeli Samsunga z opcją składanego ekranu.

1. Samsung Galaxy Z Flip 3 - idealny składak na każdą kieszeń

2. Smartfon samsung galaxy - stosunek jakości do cen

Samsung Galaxy Z Flip 3 - idealny składak na każdą kieszeń

Smartfon samsung galaxy jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych składaków na rynku. System operacyjny android, wyjątkowa jakość i bardzo dobra cena sprawiają, że bez wątpienia zajmuje on czołowe miejsce w tym segmencie komórek na rynku w Polsce. Swoją ogromną popularność zawdzięcza nie tylko wyjątkowemu designowi, ale również bardzo dobrej jakości. Ten model zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji pod kilkoma względami. Wystarczy spojrzeć na dane techniczne, by zrozumieć, że producent położył ogromny nacisk na maksymalizację konkretnych parametrów. Po złożeniu smartfon jest dość mały, ale bardzo gruby, charakteryzuje się masywną i trwałą obudową, która ma za zadanie chronić ekran dotykowy. Po otwarciu jest bardzo długi i smukły, obsługa jedną ręką tego telefonu jest więc niewykonalna. Ogromną zaletą tego modelu jest również trwały i solidny zawias. Otwarcie telefonu w spektakularnym stylu nie jest możliwe, najczęściej potrzebujemy do tej czynności dwóch rąk. Patrząc na ten niesamowity smartfon, warto szczególną uwagę zwrócić na jego design. Ekran o przekątnej 1,9 cala sprawia, że w wygodny sposób możemy odczytać wiadomości, sprawdzić informacje w sieci czy napisać twita. Wiele ciekawych informacji możemy znaleźć na stronie https://www.neonet.pl/smartfony/samsung-galaxy-z-flip-3-5g-8-128gb-czarny-f711b.html Po kliknięciu powiadomienie i otwarciu ekranu automatycznie uruchomi nam się odpowiednia aplikacja. Producent zadbał o więcej ciekawych funkcji. Jedną z nich jest odbieranie i rozłączanie połączeń. By, to zrobić wystarczy otworzyć smartfona, gdy chcemy odebrać i zamknąć gdy chcemy się rozłączyć. Na swoim nowym telefonie galaxy możesz również robić świetne zdjęcia, korzystając z ciekawej funkcjonalności. Rozkładany ekran sprawia, że by zrobić sobie selfie, wystarczy rozłożyć smartfon do połowy, odpowiednio go ustawić i włączyć timer lub wywołać zdjęcie machając do urządzenia. Na złożonym telefonie możemy odczytywać wiadomości, sprawdzać kto dzwoni i przeglądać powiadomienia.

Smartfon samsung galaxy - stosunek jakości do ceny

Model, o którym można powiedzieć bardzo wiele, został okrzyknięty jednym z najpopularniejszych w Polsce w tym segmencie. Producent zadbał o to, by konsumenci w niskiej cenie dostali trwałe i solidne urządzenie. Smartfon został wzmocniony poprzez zastosowanie armor aluminum. Kompaktowe urządzenie zostało wyposażone w szybkie ładowanie oraz ładowanie bezprzewodowe. Na ekranie głównym znajduje się folia ochronna, której nie należy ściągać. Samsung na podstawie testów przeprowadzonych przy projektowaniu i produkcji zminimalizował ryzyko uszkodzenia urządzenia, biorąc pod uwagę wstrząsy bądź drgania. Wzmocnione aluminium, pokrywa zawiasu i zaokrąglone rogi sprawiają, że smartfon przyciąga spojrzenia i nie daje o sobie zapomnieć. Jego ogromną zaletą jest również duża pamięć wewnętrzna, którą możemy optymalnie wykorzystać. Dual sim oraz czytnik linii papilarnych to standardowe funkcjonalności, których producent nie zapomniał. Trwałość ekranu głównego oszacowano jako bardzo dobrą, a rzeczywista powierzchnia wyświetlania zadowoli każdego konsumenta. Stosunek ceny do jakości w tym modelu zdecydowanie przekłada się najkorzystniej wśród smartfonów z tej półki.Tekst sponsorowany.