Co ciekawego jeszcze w maju?

Majowe Jam Session w Kolejowej 11

W dniu 9 maja 2024 roku, o godzinie 19:00, ulica Kolejowa 11 znów ożyje dźwiękami improwizacji, gdy miejscowe Jam Session otworzy swe drzwi dla pasjonatów muzyki i szukających kreatywnego wyrazu dusz artystycznych.

To wydarzenie, gdzie wszyscy zainteresowani mogą wspólnie improwizować, łącząc różne style muzyczne. Połączenia instrumentów takich jak gitary i perkusji posłuchasz właśnie tam. Wszyscy chętni mogą przynieść własne instrumenty i każdy kto gra lub śpiewa znajdzie tam miejsce dla siebie. Dajcie tyle ile chcecie i ile możecie, Majowe Jam Session liczy na otwartą i bezpieczną atmosferę.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 maja 2024 roku, o godzinie 19:00 w Kolejowej 11 w Zielonce.

Wyprzedaż garażowa w Ząbkach

Już 11 maja 2024 roku, w godzinach 10:00 - 14:00 odbędzie się wyprzedaż garażowa na pasażu przy ulicy Orlej. Wszyscy sprzedający, którzy z chęcią pozbędą się kilku zalegających im rzeczy, muszą wysłać zgłoszenia do dnia 9 maja. Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: wyprzedazgarazowa@zabki.pl lub złożyć na piśmie w Urzędzie Miasta Ząbki.

Każdy sprzedający we własnym zakresie musi zapewnić sobie np: stolik, pudło, wieszak, na przedmioty, które podlegają sprzedaży.

Więcej informacji znajduje się na facebooku: Miasto Ząbki.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎rower i ‎tekst „‎Miasto Ząbki tu rodzi się przyszłość WYPRZEDAŻ V GARAŻOWA 11 2024 10:00-14:00 R. PASAŻ 10:00-14:00 10:00- ORLA wyprzedazgarazowa@zabki.pl yprzedazgarazowa@zabki.p Zgłoszenia: ل۹۳ BICO‎”‎‎

Dobry weekend z Food Truckami

Ekscytujący festiwal Food Trucków, odbędzie się przy Galerii Handlowej w dniach 10-12 Maja!

Niezapomniane wydarzenie, eksplozja smaków i nowe smaczki dla waszego podniebienia.

Zapraszamy na ogromne wydarzenie kulinarne, które będzie miało miejsce przy Galerii Wołomin! To będzie prawdziwy raj dla waszych kubków smakowych, gdzie możecie delektować się pysznymi potrawami bez długich kolejek do atrakcji. Na menu znajdziecie wszystko, od klasycznych smaków po egzotyczne przysmaki z całego świata. Każdy smakosz znajdziecie coś dla siebie!

Przyjdźcie z apetytem i uśmiechem na twarzy! To wydarzenie jest tak wyjątkowe, że nie musicie martwić się o swoje diety - jedna wyprawa kulinarne nie zrujnuje waszej sylwetki, obiecujemy! Dla dzieci są przygotowanie specjalne atrakcje, takie jak dmuchańce i trampoliny.

Galeria Wołomin ul. Geodetów 2, 05-200 Wołomin

Piątek od 15:00 do 21:00

Sobota od 12:00 do 21:00

Niedziela od 12:00 do 20:00

Koncert Piosenki Poetyckiej z okazji Dnia Matki!

26 maja 2024 roku, o godzinie 19:00 w Starej Elektrowni w Wołominie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Matki. Jest to wspaniała okazja aby zabrać swoich najbliższych na wieczór pełen muzyki.

Wstęp jest wolny dla każdego kto po 20 maja 2024 roku odebrał wejściówkę z pokoju nr. 15 w Miejskim Domu Kultury. Liczba miejsc jest ograniczona dlatego lepiej nie zwlekać i nie przegapić szansy, żeby zobaczyć zespół " Wszystkiego Najlepszego". Jest to grupa tworząca i wykonująca własne piosenki z klimatu Krainy Łagodności, piosenki poetyckiej, ballady i folku. Wiele ich utworów np: “Taradajka”, “Jesienne oczekiwanie”, “Łapka niedźwiadka” i “Aniołowie Biali”, można znaleźć w wielu śpiewnikach.

Zespół od wielu lat zdobywa nagrody na festiwalach piosenki, przeglądach poezji śpiewanej oraz konkursach studenckich. W 2017 roku po przerwie, zespół wrócił i wydał płytę “Na przekór przyszłej korekcie”. Jest to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będzie okazja podziękować swojej mamie za wszystko, co dla nas zrobiła.

W tym miesiącu doczekamy się wielu ciekawych wydarzeń. Od Majowego Jam session przez wyprzedaż garażową w Ząbkach. Zahaczymy też o Food Trucki w Wołominie a na koniec będzie Koncert Piosenki Poetyckiej. Poza tymi odbędą się również inne wydarzenia, które z pewnością przykują uwagę i zachęcą do uczestnictwa.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst „Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Marta Rajchert zaprasza na: KONCERT PIOSENKI POETYCKIEJ z OKAZJI DNIA MATKI Arиpa Wszysthiego Najlepszego Centrum Aktywności Wolomin UL.DASZYŃSKIEGO3 26 2024 ΜΑ3Α GODZ. GODZ.19:00 19:00 WSTĘP WOLNY PO OKAZANIU WEJŚCIÓWK wejściówki dostepne w MDK. pok. 15 od 20.05.2023 WaTomin mdk”

Szymon Roszkowski