Sport

Futboliga - 5. kolejka

Dar Mar Kobyłka samodzielnym liderem rozgrywek Futboligi!

Zespół z Kobyłki w 5 kolejce zmagań pokonał 2:1 Spartę Wołomin i jest jedyną drużyną w lidze, która nie zaznała jeszcze smaku porażki, ani nawet remisu. Ale teraz podział punktów był bardzo realny, bo przeciwnik zawiesił wysoko poprzeczkę i rezultat ważył się do ostatnich sekund.

Najważniejszym, a przy okazji najciekawszym starciem z minionej niedzieli była jednak rywalizacja In Plusu z Prestiżem. Ostatecznie wygrali ci pierwsi w stosunku 2:1, lecz ogromne brawa należą się przegranym, którzy cały mecz grali o jednego zawodnika mniej, a mimo to do samego końca spotkania walczyli o przynajmniej punkt.

W innych pojedynkach wyniki można było przewidzieć. Tiger Wołomin pokonał 3:2 Greentown Zielonka, FC United nie miał problemów z ograniem WWL, a FC Ursynów wymęczył zwycięstwo 4:3 nad Sokołami. Nie odbyło się za to spotkanie Haszu z Andromedą, które zostało przełożone na środę na godzinę 21:00. W tabeli nic ono jednak nie zmieni - na czele nadal będzie Dar-Mar, a za nim peleton zespołów, które tylko czekają na potknięcia lidera.

Posłuchajcie pełnej relacji ze sportowych zmagań Futboligi: