Sport

Futboliga - relacja z 7. kolejki

Niedziela w zielonkowskiej Futbolidze nie po raz pierwszy upłynęła pod znakiem niespodzianek. Sensacyjne rozstrzygnięcia padały tam, gdzie nikt się ich nie spodziewał, co miało też wpływ na układ tabeli przed dwutygodniową przerwą.

Przede wszystkim miejsce w ścisłej czołówce stracił Tiger. Drużyna z Wołomina, chociaż była murowanym faworytem w rywalizacji z Promilem, uległa przeciwnikom w stosunku 0:2. Tego dnia Tygrysom nic nie wychodziło, z kolei rywale byli bardzo skuteczni nie tylko w ataku, ale i obronie. Bardzo dobrze zagrał Konrad Bulik, który do jednego z goli dołożył też niezliczoną liczbę przechwytów, a nie można również zapomnieć o świetnej postawie w bramce Dariusza Wasia.

Inną niespodziankę sprawili zawodnicy Incognito. Po ostatnich słabych występach, dawanie im jakichkolwiek szans w konfrontacji z Prestiżem, mogło wyglądać niepoważnie. Ale to właśnie jest piękno futbolu - dzięki ogromnej konsekwencji podopieczni Mariusza Kwiatkowskiego zdołali urwać faworytom cenny punkt, remisując mecz w stosunku 1:1. Czy był to najlepszy występ ekipy z Marek w tym sezonie? I co według nich zadecydowało o tym, że zespół był w stanie nawiązać równorzędną walkę z wicemistrzem Futboligi? Na te pytania poszukaliśmy odpowiedzi u wspomnianego kapitana Incognito, Mariusza Kwiatkowskiego.

I na koniec wyniki z pozostałych spotkań 7. kolejki:
Pub Offside - Ursynów 3:0
Dar-Mar - FC Bartycka 1:1
Al-Mar Wołomin - Malina 1:0
Drink Team - FC United 3:6
Kati-Kominki - In-Plus Marki 5:2
Sparta - FC Hasz 3:3
Andromeda - Sokoły 5:0
Następna kolejka jedynej w naszym powiecie ligi ósemek zostanie rozegrana 6 listopada.