Sport

Incognito pokonało lidera!

Chociaż w ostatnią niedzielę i poniedziałek odbyło się dziesięć meczów w ramach 8.kolejki Futboligi, to wszyscy i tak mówią o jednym. Doszło bowiem do ogromnej sensacji - Incognito, które do tego momentu wygrało tylko jedno spotkanie, pokonało liderujący Dar-Mar 4:3! O sukcesie zadecydowały dwa czynniki - zdecydowanie słabsza niż ostatnio forma faworytów oraz to, że rywale potrafili to wykorzystać. W ich obozie na szczególne słowa uznania zasłużył Grzegorz Pański, autor jednej bramki i aż trzech asyst. Jakie są jego wrażenia po tym spotkaniu? I czy w zespole nie panuje delikatny żal, że w momencie, gdy drużyna osiągnęła tak wysoką formę, runda jest już praktycznie zakończona? Posłuchajmy co miał do powiedzenia najlepszy gracz niedzielnej potyczki.

Z potknięcia zespołu z Kobyłki skorzystały Offside i In-Plus, które wygrywając swoje mecze zrównały się punktami z Dar-Marem. To zapowiada ogromne emocje nie tylko w ostatniej kolejce rundy jesiennej, ale też w całym sezonie.

Natomiast w drugiej lidze do zmiany na pozycji lidera jeszcze długo nie dojdzie. Retro Squad wygrało bowiem ósmy mecz z rzędu i na swoim koncie ma siedem punktów więcej niż goniący ich Amatorzy. Ci drudzy muszą się chyba skupić przede wszystkim na obronie drugiej pozycji, bo zaciekle atakują ich FC Drzewce oraz Sokoły. Niewykluczone, że do walki o miejsce premiowane awansem włączy się także Wola Rasztowska, która w weekend wyraźnie pokonała AutoSzyby i po kiepskim starcie zajmuje już piąte miejsce w tabeli. Może to ta ekipa będzie czarnym koniem drugiej części sezonu? Wszystko zweryfikuje boisko.